Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Pazura pokazała nagranie w bikini miesiąc po porodzie! Fanki są w szoku!

Edyta Pazura (30 l.) 1 czerwca urodziła trzecie dziecko i zaskoczyła wszystkich, jak szybko wróciła do formy sprzed ciąży! Na nagraniu które zamieściła w internecie widać jej idealną sylwetkę.

Żona Cezarego Pazury (56 l.) po raz trzeci została mamą i świeżo upieczeni rodzice małej Rity są wprost zachwyceni maleńką. Z racji tego, że jest to już trzecie dziecko małżonków, to mają już oni wprawę w opiece nad noworodkiem i doskonale wiedzą, czego mogą się spodziewać.

Reklama

Edyta podchodzi do macierzyństwa pewnie i z radością, co umożliwia jej także zorganizowane tak czasu, by starczyło go jeszcze na powrót do formy sprzed ciąży.

Żona aktora w weekend udowodniła, że już pozbyła się nadprogramowych kilogramów. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła nagranie, na którym w bikini kołysze wózek z małą Ritą w środku.

Oczom internautów ukazała się idealna sylwetka Edyty z płaskim brzuchem. Taką figurą miesiąc po porodzie Pazura stanęła na podium w wyścigu o idealną sylwetkę po ciąży razem z Anną Lewandowską (36 l.) i Natalią Siwiec (34 l.). 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama