Reklama
Reklama

Edyta Górniak wyznała miłość na Instagramie! Kim jest adresat?

Edyta Górniak zdobyła się na publiczne wyznanie miłości! Kim jest mężczyzna, któremu napisała na Instagramie, że go kocha?

Edyta Górniak w ostatnim czasie zajmuje się w dużej mierze swoim rozwojem duchowym oraz teoriami spiskowymi. Znalazła jednak czas, by wystąpić na koncercie TVP "Murem za polskim mundurem", co odbiło się szerokim echem w mediach i za co została ostro skrytykowana.

Cały czas jest też aktywna na Instagramie, gdzie robi dla fanów transmisje live, ostrzega przed mroźną zimą czy udostępnia różne informacje lub wdaje się w polemikę z osobami krytykującymi jej poczynania.

Reklama

Ostatnio jednak dodała na instastory coś zupełnie różniącego się od dotychczasowych treści. Mianowicie, Edyta Górniak złożyła życzenia bliskiej osobie.

Edyta Górniak wyznaje miłość na Instagramie!

Piosenkarka zrobiła to oczywiście w swoim stylu, dodając do tego wyznanie miłości!

Adresatem jej życzeń jest jej makijażysta i fryzjer, z którym najwidoczniej ma bliskie relacje. Nie każdemu bowiem publicznie wyznaje się miłość.

"Za Twój niebywały Talent i kreatywność, piękne Serce, mądrość! życiową, celne spostrzeżenia, lojalność, oddanie, dyskrecję, uśmiech, szczerość, wspólną radość, dziesiątki rozmów... Kocham Cię i Dziękuję za Naszą wspólną drogę Życia, rozwoju, wzruszeń, przygód i radości. Twoja Edi" - napisała.

Trzeba przyznać, że to dość oryginalne życzenia!

Zobacz też:

Kraśko przeprasza na Instagramie

Kurdej-Szatan nie zniknie. Co teraz będzie robić?

Agnieszka Włodarczyk zdobyła się na szczere wyznanie


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy