Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak wyjdzie za nowego ukochanego?!

Edyta Górniak (44 l.), która jeszcze niedawno zarzekała się, że nie chce już wychodzić za mąż, wyznała, że musi się zastanowić nad ślubem!

Piosenkarka od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest młodszy o siedem lat aktor o imieniu William.

W rozmowie z Marcinem Mellerem i Kingą Burzyńską w weekendowej śniadaniówce TVN-u Górniak zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy na temat tej relacji.

Wyznała, że jeszcze niedawno ani myślała o tym, aby w kimś się zakochiwać!

"Przez upływ czasu i różne doświadczenia tak potwornie zablokowałam się na jakiekolwiek relacje, bliskość, wzajemność, zaufanie, że to jest nieprawdopodobne. Nawet nie byłam tego świadoma" - powiedziała szczerze.

Reklama

Co ciekawe, teraz nie wyklucza nawet, że poślubi ukochanego!

"Zapierałam się rękami i nogami i do niedawna mówiłam, że raczej już nie wyjdę za mąż. Muszę to przemyśleć". "Prawie przez dziesięć lat się zapierałam" - wyznała.

Na pytanie, czym nowy partner ją do siebie przekonał, odpowiedziała: "Cierpliwością, nienachalnością. Tym, że dał mi bardzo dużo przestrzeni i czasu i że właściwie tak kropla po kropli budował to zaufanie. To mnie chyba najbardziej ujęło".

Zdradziła również, że jej syn także świetnie się z nim dogaduje. "Jestem na razie szczęśliwa, mój syn jest bardzo szczęśliwy. Chłopaki się polubili".

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć im długiej wspólnej przyszłości!

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Góniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje