Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak może stracić syna!?

Edyta Górniak (46 l.) i Allan Krupa (16 l.) są ze sobą bardzo zżyci. Piosenkarka od najmłodszych lat starała się wpajać synowi najważniejsze życiowe wartości. Mimo że kilka lat mieszkali poza granicami Polski, w Allanie nigdy nie zgasł duch patriotyzmu. Syn gwiazdy rozpoczął naukę w wojskowej szkole i wszystko wskazuje na to, że za kilka lat opuści rodzinny dom, czego bardzo obawia się Górniak.

Gdy na niego patrzy, coraz trudniej jej odnaleźć tamtego słodkiego chłopczyka sprzed lat.

Reklama

Niemal rok temu Edyta Górniak (46) po raz pierwszy widziała syna Allana (16) w wojskowym mundurze, gdy rozpoczynał naukę w liceum o profilu wojskowym w podwarszawskich Urlach. 

- Jeszcze nie dociera do mnie, że miałabym go w pewnym sensie stracić. Na szczęście jest jeszcze wiele lat, zanim zostanie żołnierzem - opowiadała niedawno piosenkarka. 

Nie ukrywała obaw o syna, który otwarcie deklarował, że jest gotów zginąć za ojczyznę! Ale na razie, jak donosiła "Rewia" przed tygodniem, skończył pierwszy rok nauki z bardzo dobrym świadectwem, a na pagonie na jego mundurze pojawiła się belka.

A teraz chłopak znów zaskoczył sławną mamę. Jak? Zachęcał do udziału w akcji Spełnijmy Marzenie Powstańca i przyjścia na spotkanie z jednym z nich w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. 

 - Kocham Warszawę za to, że bardzo dużo ludzi walczyło o wolność i o to, żebyśmy my mogli mieszkać tutaj spokojnie, rozwijać siebie i nasze marzenia. Patriotyzm to nie tylko wywieszanie flagi. To także wspominanie tego, przez które przeszli nasi dziadkowie i ich ojcowie - powiedział dumny Allan Krupa, ubrany w wojskowy mundur.

Może piosenkarka pogodzi się z wyborem syna i już nie będzie się o niego bała?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Allan Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje