Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak: Lis wtargnął do jej domu! Niesłychane, co z nim zrobiła diwa

Edyta Górniak (48 l.) od kilku miesięcy wiedzie szczęśliwe życie, mieszkając w górskich rejonach. Teraz opowiedziała, co wydarzyło się w jej domu. Wtargnął tam nieproszony gość…

W dobie pandemii koronawirusa Edyta Górniak postanowiła wyprowadzić się z zatłoczonej Warszawy do miejsca, które otoczone jest przyrodą i dzikimi zwierzętami. Diwa na nowe miejsce do życia wybrała okolice Zakopanego.

To właśnie w górskich rejonach wiedzie teraz swój żywot. Mieszkanie blisko natury wiąże się również z nieprzewidywalnymi przygodami. O jednej z nich Górniak opowiedziała dziennikarzowi "Faktu". 

Okazuje się, że Edzia miała ostatnio w domu niezapowiedzianego gościa. Do jej przytulnego górskiego gniazdka wtargnął lis! I nie, nie był to niestety Tomasz Lis, a dziki drapieżnik... 

Reklama

Artystka podkreśla, że mimo wszystko kocha mieszkanie w górach. To właśnie tam ma czas dla siebie, na modlitwę i medytację. Dzikie zwierzęta nie są dla niej problemem. Edzia świetnie się z nimi dogaduje, jak na prawdziwą Pocahontas przystało! 


***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | lis w domu górniak | Zakopane

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje