Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak: Jestem zagorzałą imprezowiczką. Kobieta w nocy jest nieco inna

Edyta Górniak (46 l.) uznawana jest za spokojną osobę. Swoją drugą naturę pokazuje dopiero nocą!

Edyta Górniak od lat ma bardzo napięty grafik koncertowy. W ciągu tygodnia pokonuje setki kilometrów, aby zagrać dla swojej publiczności. Zazwyczaj podróżuje w nocy. Co dzieje się w autobusie?

Reklama

Gwiazda opowiedziała nam o tym podczas wywiadu: 

"Muszę powiedzieć, że jestem zagorzałą imprezowiczką, jak jeździmy naszym autobusem. Wtedy w zaufanym gronie mogę sobie pozwolić na szaleństwo i wygłupy. Robimy czasem transmisję na żywo 'Edi by night'. Wiadomo, kobieta w nocy jest nieco inna niż w dzień" - śmieje się Edyta w rozmowie z nami. 

"Pozwalam sobie na zabawę. Ludzie nie podejrzewają mnie, że jestem taką rozrywkową artystką. Wszyscy znają mnie tylko z odpowiedzialności. Tak jak kocham muzykę, tak kocham zabawę. Dużo tam miejsca do tańca nie ma, ale ja znajduję" - mówi.

Udało nam się dotrzeć do osoby współpracującej z divą, która potwierdziła, że Edyta jest pierwsza do tańca i żartów. Jednak nie zawsze sobie na to pozwala, bo boi się, że ktoś zrobi jej zdjęcie i wykorzysta to.

Całą rozmowę z Edytą Górniak możecie zobaczyć poniżej. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was specjalne zestawienie zdjęć, gdzie możecie ujrzeć wokalistkę w tańcu.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama