Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak wchodzi w nowy biznes! Wiemy, na czym będzie zarabiała!

Edyta Górniak (46 l.) smykałkę do biznesu ma jak nikt inny. Kilka dni temu zleciła swojemu agentowi, aby poszukał apartamentu w Trójmieście. Wiemy, co diwa będzie chciała z nim zrobić w przyszłości!

Edyta Górniak od lat nie narzeka na brak pracy. Postanowiła, że od teraz większość zarobionych pieniędzy będzie inwestowała w nieruchomości. Od dawna obserwuje ten rynek i doskonale wie, że jest to rentowne. 

Reklama

Na początek chce zakupić luksusowy apartament w Sopocie. Przez pierwsze lata będzie go wynajmowała, później przekaże synowi jako prezent na 18. urodziny. Jednak nic za darmo, młodzieniec musi mieć średnią ocen co najmniej 4.0 oraz nie palić papierosów. Takie ultimatum postawiła mu mama.

"Edyta od dawna szukała dodatkowego zajęcia, które dostarczyłoby jej wrażeń. Ona uwielbia urządzać wnętrza, bardzo cieszy się na ten biznes. Nie wiadomo jaki zasięg to osiągnie. Teraz na próbę kupuje pierwsze mieszkanie pod wynajem. 

Jeśli wszystko pójdzie gładko, dokupi jeszcze cztery dodatkowe lokalizacje. Jest bardzo szczęśliwa" - mówi nasz informator. 

"Pewne jest, że Edyta nie wyprowadzi się z Warszawy. Mimo wszystko zaczyna jej się tu podobać i coraz mniej tęskni za USA" - dodaje. 

Chcielibyście wynająć apartament od takiej właścicielki?


Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje