Reklama
Reklama

Edyta Górniak czule głaska syna, a on odpowiada jej niezadowoloną miną. Ich relacje nie są takie cudowne, jak pokazują w mediach?

Edyta Górniak (49 l.) wyczekała do upragnionego urlopu i wyleciała do Turcji. Nie zapomniała zabrać ze sobą najważniejszej osoby w swoim życiu – syna Allana, który do tej pory raczej szczycił się swoją mamą. Czyżby rozwój własnej kariery zmienił jego nastawienie do Górniak? Ostatnie nagranie wzmaga podejrzenia…

Edyta Górniak spędza urlop w Turcji

Edyta Górniak postawiła na ciepło, słońce i plażę. Po raz pierwszy od początku pandemii zdecydowała się wjechać z kraju i cieszyć się pięknem natury w Turcji. Na swoje wymarzone wakacje zabrała Allana Krupę. Chłopak do tej pory chętnie pokazywał się w mediach u boku sławnej mamy, więc ich wspólny urlop nikogo nie dziwi. Okazuje się jednak, że syn diwy polskiej sceny nie jest już tak bardzo zadowolony z bliskości z mamą jak kiedyś.

 

Allan Krupa ze skwaszoną miną przyjmuje czułości Edyty Górniak

Uradowana wspólnymi chwilami z ukochanym synem Edyta postanowiła podzielić się swoim szczęściem ze śledzącymi ją na Instagramie fanami. Nagrała dla nich specjalne wideo, na którym nie szczędzi czułości Krupie. Chłopak starał się neutralnie odbierać ekscytację mamy, lecz tuż po tym, gdy ta pogłaskała go po policzku, zrobił niezadowoloną minę. Chwilę później postanowił poprawić swój błąd i pocałował matkę w dłoń. Górniak nie kryła radości z tego faktu i zakończyła na tym swoją relację.

Reklama

Pozostaje więc pytanie, czy pomoc Edyty Górniak była potrzebna Allanowi jedynie do wybicia się w środowisku muzycznym i zyskania uznania jako raper?

Myślicie, że relacje między Górniak i Krupą zdążyły się już ochłodzić?

Zobacz też:

Hojna TVP spełnia 3 marzenia Katarzyny Cichopek. Co tym razem?

Halina Młynkowa tłumaczy się ze swojej dziwacznej stylizacji. "Wiedziałam, że tego nie zrozumieją"

Agata i Piotr Rubikowie świętują rocznicę ślubu. Pokazali stare zdjęcia

Jak wypocząć na wakacjach i nie wydać fortuny? Sześć rad

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Allan Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy