Reklama

Reklama

Edyta Golec wyznała prawdę o swoim życiu. Zdradza pilnie strzeżony sekret

Edyta Golec (45 l.), jako żona Łukasz Golca (47 l.) łączy jednocześnie pracę, małżeństwo i macierzyństwo. Artystka ciągle żyje w biegu od koncertu do koncertu, a to przekłada się na jej zdrowie. Wokalistka z okazji koncertu na 30-lecie Polsatu zdradziła swój pilnie strzeżony sekret. Tego się nie spodziewaliśmy!

Edyta Golec wyznała prawdę o swoim życiu. Zdradza pilnie strzeżony sekret

Edyta Golec i Łukasz Golec, członkowie zespołu "Golec uOrkiestra" spędzają razem większość czasu. Życie w trasie, godziny spędzane w studiu nagraniowym, rozjazdy między domem a koncertami mają istotny wpływ na jakość życia wokalistki. Podczas 30-lecia Polsatu Edyta Golec opowiedziała nieco więcej o swoim życiu i zdrowiu. Zdradziła też pilnie strzeżony sekret... swojej sylwetki!

Edyta Golec szczerze o swoim prawdziwym życiu. Wyznała to po raz pierwszy!

Edyta Golec znana jest z doskonałej figury, którą prezentuje na scenie. Czy to geny, a może ostra dyscyplina? Wokalistka wyznała po raz pierwszy sekret swojej nienagannej sylwetki, którą uzyskała po ciąży.

Reklama

"Nie mam żadnych idealnych recept na to [na sylwetkę - przyp. red.]. Przede wszystkim ten nasz zawód jest tak nieobliczalny, nieregularny, ekspansywny i nie można tutaj mówić o żadnej regularności, bo ona po prostu nie istnieje. Czasem jest tak, że, jak nie gramy koncertów to w ciągu tygodnia narzucam sobie dyscyplinę" - powiedziała podczas wywiadu z "Plotkiem".

Niezbędnym elementem dnia Edyty Golec są poranne ćwiczenia. Na Instagramie @edytagolecofficial znajdziemy mnóstwo zdjęć, na których wokalistka jest aktywna. Narty z mężem Łukaszem, bieganie, spacery, a nawet wspólne ćwiczenia na tarasie!

"Czasami wstaję o piątej rano i wtedy ćwiczę przynajmniej pół godziny. Potrzebuję ruchu, dużo siedzę i dużo jeździmy, praca w studiu, tworzenie piosenek  - to jednak wszystko jest praca siedząca. Brakuje mi ruchu i wiem, że muszę dbać o formę" - opowiadała.

Edyta Golec zdradza sekret swojej sylwetki. Tego się nie spodziewaliśmy!

Niestety, praca zawodowa choć daje altwiolistce dużo satysfakcji, to sprawia też problemy zdrowote. Lekarstwem na poprawne funkcjonowanie jest oczywiście ruch: "Chodzę też na jogę terapeutyczną, ponieważ przez to, że gram na instrumencie to mam problemy z kręgosłupem" - wyznała Edyta Golec.

Oprócz sportu, Edyta Golec też pilnuje co je i jak dużo je. Dzięki wykluczeniu produktów z diety, które nie służą jej organizmowi, cieszy się lepszym samopoczuciem.

"Jest reguła "MŻ" (śmiech). Z czego jestem najbardziej zadowolona i polecam wszystkim - zrobiłam sobie również test na nietolerancję pokarmową i dzięki temu wiem, co mi szkodzi, a co mi nie szkodzi. Staram się wszystko wprowadzać w życie, żeby to zdrowie wspierać, budować, wspomagać" - tłumaczy żona Łukasza Golca.

Aby być aktywną przez cały dzień, wokalistka wcześnie chodzi spać. 

"Dodatkowo zero używek, a ponadto chodzę spać o 22.00, żeby o piątej rano wstać" - podsumowuje Edyta Golec.

Zobacz też:

Edyta Golec nie mogła dłużej czekać. Ogłosiła ważną wiadomości tuż po powrocie z Rzymu! Poruszenie w domu Golców!   

Edyta i Łukasz Golcowie. Oto góralski dom ze zdjęciami papieża (ZDJĘCIA) 

Tak wygląda żona Golca! Taki widok to rzadkość 

Łukasz Golec i Edyta Golec z "Golec uOrkiestra" wystąpią przy Watykanie

Łukasz Golec i Edyta Golec potwierdzili. To jednak nie były plotki! Sensacyjne wieści z Watykanu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Golec | Łukasz Golec | Golec uOrkiestra

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy