Reklama
Reklama

Tak wygląda żona Golca! Taki widok to rzadkość

Paweł Golec (46 l.) i Katarzyna Kułaczewska są małżeństwem już od 20 lat. Kobieta od zawsze ceniła spokój i zacisze domowe, dlatego nigdy nie pchała się na ścianki. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i wraz z ukochanym pojawiła się na gali "Herbapolu". Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Paweł Golec (posłuchaj) wraz z bratem Łukaszem w 1998 roku założyli zespół "Golec uOrkiestra" i swoimi rytmicznymi piosenkami podbili sersa słuchaczy. Oprócz zawrotnej kariery bracia cieszą się również udanym życiem osobistym. Golcowie są szczęśliwymi mężami i ojcami. W mediach niedawno głośno jest o najstarszej córce Pawła, która zachwyciła swoim talentem muzycznym na Tik-Toku. Teraz 46-latek pochwalił się swoją piękną żoną, która do tej pory stroniła od mediów!

Reklama

Tak wygląda żona Golca! Taki widok to rzadkość

Na gali "Herbapolu" pojawił się muzyk ze swoją żoną. Kobieta na tę okazję założyła sukienkę mini z cekinami, elegancką marynarkę wiązaną w pasie, czarne buty i srebrzystą torebkę. Postawiła na skromny makijaż i delikatne kolczyki. Artysta ubrany był w modny garnitur, czarną koszulę. Postawił na nonszalancki styl i do stylizacji nie założył krawatu.

Ładnie razem wyglądali?

Zobaczcie również:

Łukasz Golec wziął się za remont domu w trakcie lockdownu. Ale to nie wszystko!

Piotr Kupicha: żona chce wyjść z jego cienia! Odniesie sukces?

Olga Frycz ma już plan. Tuż po porodzie wyjedzie z Polski

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Golec | Golec uOrkiestra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama