Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Bartosiewicz po latach odbudowała więzi rodzinne

Nie umiała odnaleźć równowagi, zmagała się z życiem. Bliscy przywrócili jej wiarę.

"Byłam bliska śmierci, czułam, że odchodzę" - wyznała w szczerym wywiadzie dla magazynu "Pani" Edyta Bartosiewicz (54 l.).

Reklama

Przez lata, gdy fani zastanawiali się, co się dzieje z piosenkarką, zmagała się nie tylko z problemami z głosem, ale też z własnymi demonami, których źródło leży dzieciństwie.

Wychuchana jedynaczka żyła pod ogromną presją. - By się dobrze uczyć, być najlepszą. Nawet, gdy fizycznie było to niemożliwe - wyznaje. Wygórowane ambicje zatruły jej dorastanie, a potem dorosłe życie.

Odniosła sukces, nagrywała płytę za płytą, ale cena, jaką zapłaciła, okazała się wysoka. - Lata wyrabiania ponad normę zaczęły się mścić i układ nerwowy w końcu odmówił posłuszeństwa - zdradza.

Nie zwolniła tempa nawet, gdy została mamą. Nie dawała sobie rady sama ze sobą. Rodzice ją wspierali, ale wówczas jeszcze nie była gotowa, by ich relacja weszła na inny poziom. - Wcześniej to było tylko atawistyczne uczucie - przyznaje.

Dopiero niedawno odkryła, że bliscy to największy życiowy kapitał. Dali jej siłę, by wrócić na scenę, pracuje nad nową płytą.

Przełom nadszedł, gdy poprosiła matkę i ojca, by pokazali jej, skąd wywodzą się ich przodkowie. - Wcześniej relacje rodzinne były wątłe - wyjaśnia gwiazda. - Coś bardzo dobrego się wtedy wydarzyło, poczułam ukorzenienie.

Dzisiaj inaczej patrzy na rodziców. - Po tym, co przeszłam, lepiej ich rozumiem. Teraz moja miłość do nich jest bardziej świadoma - tłumaczy.

Jest szczęśliwa, że pomimo zawirowań, ma dobry kontakt z synem, Aleksandrem. - Cieszę się każdym jego sukcesem - mówi z dumą.

Podkreśla, że jej jedynak zaczął właśnie drugi kierunek studiów i jednocześnie pracuje. - Alek troszczy się o mnie, zawsze mogę liczyć na jego pomoc - wyznaje wzruszona.

***


Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Bartosieiwcz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama