Reklama
Reklama

Ed Sheeran rozpłakał się przed kamerą. Opowiedział o depresji i strachu o swoją żonę!

Ed Sheeran to nie tylko jeden z najbardziej popularnych wokalistów na świecie, ale również troskliwy mąż i ojciec. Gwiazdor z niecierpliwością czekał, aż usłyszy, że jego żona jest w ciąży. Gdy w końcu marzenie stało się rzeczywistością, lekarze przerazili szczęśliwą parę straszną diagnozą. To jednak było jedynie preludium do kolejnych strasznych wydarzeń, które położyły się cieniem na życiu gwiazdora.

Życie Eda Sheerana to nie tylko pisanie piosenek, grywanie koncertów na arenach i stadionach, blichtr i sława, lecz także trudne momenty, które zdarzają się Brytyjczykowi. Niedawno ukazał się zwiastun dokumentu o artyście. Pokazano w nim zaskakującą scenę, w której Ed cały zalał się łzami. Okazało się, że po raz pierwszy otwarcie opowiedział o najgorszych chwilach swojego życia. Oto, co wyznał!

Ed Sheeran wspomina straszną diagnozę. Nabawił się przez to depresji!

Ed Sheeran nie mógł się doczekać, aż zostanie ojcem i gdy w końcu usłyszał dobre wieści, jego szczęście szybko się skończyło. Lekarz poinformował wokalistę i jego żonę o guzie, którego wykryli przy okazji badań pacjentki. Wszystko działo się w 2019 roku.

Reklama

Niestety, para nie mogła szybko uporać się z problemem, bo jedynym ratunkiem dla kobiety była operacja, której nie można było wykonać do czasu rozwiązania ciąży.

To jednak nie zakończyło tragicznej passy w życiu aktora. Autor przeboju "Shape of You" niedługo potem dowiedział się, że jego znajomy Jamal zmarł na atak serca. To wydarzenie bardzo wpłynęły na muzyka - mężczyzna zaczął odczuwać strach i miewać stany depresyjne. Artysta ze łzami w oczach opowiedział o tragicznych wydarzeniach przed kamerą.

"W ciągu miesiąca moja ciężarna żona dowiedziała się, że ma guza, bez możliwości leczenia, aż do porodu. Mój najlepszy przyjaciel Jamal, mój brat, zmarł nagle, a ja stanąłem przed sądem, broniąc mojej uczciwości. Krążyłem po spirali strachu, depresji i niepokoju. Czułem się, jakbym tonął, z głową pod powierzchnią, patrząc w górę, ale nie będąc w stanie przebić się, by zaczerpnąć powietrza" - wyznał Ed Sheeran.

Muzyk opowiedział o trudnych chwilach, które przeżył, w dokumencie "The Sum Of It All". Film niebawem będzie miał premierę na Disney Plus.

Trudne przeżycia stały się także inspiracją muzyczną wokalisty, który stworzył nowy album, gdzie rozliczył się ze smutnymi wspomnieniami, kiedy to zmagał się z depresją i strachem.

Zobacz też:

Ciężarna żona Sheerana usłyszała wstrząsającą diagnozę! Nie mogli nic zrobić z powodu ciąży

Ed Sheeran i nowa płyta " - " (Subtract): Żałoba i nadzieja. Co już wiemy?

Polski haker trafił do więzienia. Ukradł ponad tysiąc piosenek m.in. Eda Sheerana i Kanyego Westa!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ed Sheeran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy