Reklama
Reklama

Duże zaskoczenie! Tak wyglądają Kate i książę William w wersji od Netflixa. Podobni?

Fani royalsów od lat zachwycają się serialem "The Crown" i jego podejściem do członków rodziny królewskiej. W finałowym sezonie produkcji zadebiutują książę William i Kate Middleton. Nie tylko wiemy, kto zagra parę, ale też mamy pierwsze zdjęcia pokazujące ich w kostiumach. Pamiętacie jeszcze Williama z włosami?

Książę William i Kate Middleton debiutują w 'The Crown"

Nie starczyłoby życia, by wymienić wszystkie książki, filmy fabularne i seriale poświęcone royalsom. Pod koniec zeszłego roku duże poruszenie wywołał choćby dokument "Harry i Meghan", ale od lat największe poruszenie bez dwóch zdań wywołuje "The Crown" od platformy Netflix. Obecnie trwają prace nad szóstym i jednocześnie ostatnim sezonem produkcji. To właśnie w nim zadebiutują serialowe wersje Kate Middleton i księcia Williama.

Reklama

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla tej dwójki, bo w mediach wciąż huczy od plotek o Rose Hanbury i dalszych losów rzekomej kochanki następcy tronu. Eksperci od royalsów coraz odważniej wypowiadają się także o gorącej głowie Williama oraz wywołanych nią kłótni z księżną Kate. Czy "The Crown" odniesie się w jakikolwiek sposób do plotek o problemach toczących związek royalsów niemal od początków ich znajomości? W przeszłości różni specjaliści krytykowali Netflixa za opieranie się na plotkach i półprawdach, więc to całkiem prawdopodobne.

Ed McVey zagra Williama, a Meg Bellamy wcieli się w Kate

Finałowy sezon "The Crown" nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale Netflix podzielił się z widzami pierwszymi zdjęciami serialowych wersji przyszłego króla i królowej. Według zakulisowych informacji nadchodzące odcinki opowiedzą o pierwszych spotkaniach Williama i Kate oraz kulisach ich związku. Przypomnijmy, że w tym okresie Kate Middleton w pewnym momencie została nawet rzucona przez następcę tronu!

W rolę młodego Williama wcieli się Ed McVey, a niełatwe zadanie odegrania Kate Middleton otrzymała Meg Bellamy. Dla obojga aktorów będzie to debiut w pełnometrażowej produkcji. Pierwsze zdjęcia pokazują duże fizyczne podobieństwo między Williamem a odtwórcą jego roli, aktorkę grającą przyszłą księżnę Walii cechuje mniejsze podobieństwo. Jak się podoba wybór twórców "The Crown"?

Zobacz też:

Książę William nie wybaczy tego bratu! W mediach huczy od kulis sprawy

Rose Hanbury zastąpi Kate Middleton? Może być drugą Camillą

Piąty sezon "The Crown" zdradził kulisy najtrudniejszego momentu w życiu Elżbiety II

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William | The Crown
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy