Reklama

Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska prezentuje efekty treningów. Projektantka przeszła ogromną metamorfozę!

Dorota Szelągowska (41 l.) od lat związana jest z show-biznesem. Córka Katarzyny Grocholi zasłynęła dzięki programom o tematyce remontowej. Wnętrzarskie metamorfozy projektantki cieszą się sporym zainteresowaniem, co przełożyło się na popularność gwiazdy. Dorota pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami i postanowiła podzielić się z nimi metamorfozą, ale tym razem... swojej sylwetki!

Dorota Szelągowska od lat doradza Polakom, jak powinni urządzać swoje wnętrza, by były modne i funkcjonalne. Projektantka w swoich programach odmieniła losy setki rodaków, którzy marzyli o przytulnych czterech kątach.

W telewizji zadebiutowała jednak dużo wcześniej. Pierwszy raz na ekranie pojawiła się już w 1998 roku, gdy prowadziła "Rower Błażeja". Później Szelągowska występowała w "Pytaniu na śniadanie" i w "Polskim lecie".

Od 2014 roku związana jest z grupą TVN, która wypromowała ją jako speca od wnętrz. Dorotę można było oglądać bowiem m.in. w "Dorota Was urządzi", "Polowanie na kuchnię", czy w "Weekendowych metamorfozach Doroty".

Reklama

Dużą popularność przyniosły jej jednak "Totalne remonty Szelągowskiej", które wylansowały ją na gwiazdę TVN. Szelągowska nie zapomina jednak o swoich fanach. Na Instagramie śledzi ją ponad 879 tysięcy internautów.

Szelągowska prezentuje odchudzoną sylwetkę

Niedawno gwiazda postanowiła pochwalić się metamorfoza... swojej figury. Na Instagramie zamieściła zdjęcie w czarnym wdzianku, na którym wyraźnie można dostrzec odchudzoną sylwetkę gwiazdy.

Pod dużym wrażeniem byli również internauci, którzy także dostrzegli zmianę w wyglądzie Doroty. Nie zabrakło komplementów pod fotką!

A wam jak się podoba?

Zobacz też:

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu. Na jaw wyszło jej uzależnienie

Dorota Szelągowska przekazała potworną wiadomość. Gwiazda TVN błaga o pomoc. "Wszystkie oficjalne drogi zawodzą"

Majątek Doroty Szelągowskiej — co posiada i ile zarabia córka Katarzyny Grocholi?

Dagmara Kaźmierska przerwała milczenie na temat Edyty! Już się nie przyjaźnią!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy