Reklama
Reklama

Dorota Gardias przeżywa rozstanie! „Nadal nie dociera do niej to, co się stało”

Dorota Gardias jeszcze niedawno była szczęśliwa u boku sportowca Dariusza Pachuta i wydawało się, że być może nawet zdecydują się na ślub i założenie rodziny. Tymczasem para nieoczekiwanie rozstała się. Jak dowiedział się „Super Express”, pogodynka wciąż nie może w to uwierzyć…

Dorota Gardias ma za sobą jedno małżeństwo, a także kilka związków. Była partnerką m.in. Żurnalisty, a także obecnego faceta Edyty Herbuś, Piotrem Bukowieckim, z którym doczekała się córki.

Kilka miesięcy temu spotkała na swojej drodze sportowca Dariusza Pachuta. Początkowo związek był utrzymywany w tajemnicy, z początkiem roku para jednak postanowiła nieco się ośmielić w tym temacie.

Wprawdzie nie zalewali swoich mediów społecznościowych non stop wspólnymi fotkami, jednak od czasu do czasu pokazywali, że są ze sobą szczęśliwi. Para odbyła kilka wspólnych wypraw, a na salonach plotkowało się, że myślą poważnie o wspólnej przyszłości.

Reklama

Dorota Gardias chwaliła ukochanego za wsparcie, jakie okazał jej, kiedy miała poważne problemy ze zdrowiem i przeszła operację z powodu nowotworu piersi. Chwaliła go wówczas, że mogła na niego liczyć. Cieszyła się również, że jej córka bardzo go polubiła.

Dorota Gardias przeżywa rozstanie z partnerem

Niestety, kilka tygodni temu nieoczekiwanie z jej Instagrama zniknęły wszystkie fotki z Dariuszem Pachutem. Kiedy media zaczęły się o tym rozpisywać, Dorota Gardias uparcie milczała. Dopiero ostatnio udzieliła komentarza na ten temat.

"To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany" - powiedziała w rozmowie z magazynem "Party". Na temat powodów rozstania nadal jednak uparcie milczy...

Jak donosi "Super Express", cały czas bardzo przeżywa zerwanie i jest to dla niej trudny temat.

"Nadal nie dociera do niej to, co się stało. Darek był dla niej całym światem. Zakochała się w nim do szaleństwa i planowała wspólną przyszłość. Nikomu nie chce powiedzieć, co się wydarzyło" - zdradza informator tabloidu.

Wygląda na to, że Dorota Gardias znów ma złamane serce...

Zobacz też:

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Julia Wieniawa tańczy na stole na balijskim dancingu. Co na to Nikodem?

Dorota Gardias potwierdza rozstanie. "Muszę skupić się na córce"

Atak rakietowy ok. 100 km od granicy z Polską. Łuck ostrzelano z terytorium Białorusi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy