Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Dominika Tajner wyznała, że rak zmienił jej podejście do życia: "trzeba wyluzować"

Dominika Tajner (43 l.) w rozmowie z naszym reporterem otworzyła się na temat tego, jak wygląda jej życie po raku. Przyznaje, że chociaż choroba nie wpływa obecnie na jej zdrowie, to zmieniło się jej podejście do wielu spraw.

Dominika Tajner wyznaje, jak rak zmienił jej podejście do życia

W ubiegłym roku Dominika Tajner usłyszała od lekarzy diagnozę dotyczącą guza w piersi. Gwiazda musiała przejść szereg operacji, aby w pełni odzyskać zdrowie. Chociaż leczenie nie było łatwe, celebrytce udało się wygrać tę nierówną walkę. Po wszystkich przejściach poddała się operacji plastycznej, polegającej na wymodelowaniu piersi. Guz, który usunęli lekarze był na tyle duży, że mocno zniekształcił jej biust.

Reklama

Dominika Tajner w rozmowie z naszym reporterem opowiada, jak obecnie się czuje. Przyznaje, że ten rok zaczął się dla niej ciężko ze względu na komplikacje po operacji i covid.

Gwiazda otworzyła się również na temat modelowania piersi. Wcześniej określała zabieg jako rekonstrukcję, jednak sama poprawiła się, że nazywa się to inaczej. Dominika Tajner nie ukrywa też, że jej decyzja była podyktowana głównie motywem estetycznym.

A czy przebyta choroba nowotworowa ma obecnie wpływ na jej życie? Gwiazda przyznaje, że fizycznie nic jej już nie dolega, ale rak zmienił jej podejście do życia. Zmieniła swoje priorytety i zdrowie stawia na pierwszy miejscu.

Choroba wpłynęła przede wszystkim na psychiczną przemianę byłej żony Michała Wiśniewskiego. Dominika Tajner przyznaje, że wyniknęła ona ze stresu, więc teraz stara się dbać o siebie i poświęca się rodzinie.

Zobacz też:

Magda Gessler zaręczona. Wiemy, kiedy ślub i jak wygląda pierścionek!

Antek Królikowski o zdradzie Opozdy! Niebawem opowie nam więcej

Była rosyjska agentka: Putin sam nigdy tego nie zrobi

Media: USA stworzyły zespół na wypadek użycia przez Rosję broni chemicznej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy