Reklama
Reklama

Dominika Tajner stanęła przed kolejną życiową zmianą. Żyje na walizkach

Dominika Tajner (44 l.) postanowiła znów zmienić swoje życie, który to już raz w ciągu minionych kilku lat…Celebrytka ma już dość życia na walizkach i ciągłego kursowania między Krakowem i Warszawą. Chociaż dojazd ma świetny, uznała, że trzeba w końcu zdecydować się na któreś z miast.

Dominika Tajner od kilku lat żyje pod znakiem rewolucyjnych zmian. W marcu 2019 roku ówczesny mąż, Michał Wiśniewski zaskoczył ją przygotowywanym od miesięcy w tajemnicy pozwem rozwodowym

Dominika Tajner znalazła nową miłość

O swoich zamiarach poinformował ją akurat, gdy przeżywała chwile załamania po odpadnięciu z „Tańca z gwiazdami”. Od tamtej pory wiele się wydarzyło. Na szczęście Tajner znalazła szczęście i stabilizację u boku boksera Mariusza Wacha. W maju 2022 poinformowali o swoich zaręczynach. Jak wyznała na Instagramie Dominika, chwaląc się okazałym pierścionkiem:

Reklama

"Jestem szczęśliwie zakochana. Mam piękny i stabilny związek". 

Niestety, na miłości Tajner i Wacha coraz głębszym cieniem kładą się trudności logistyczne. Pochodząca z Wisły Dominika po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim została w Warszawie, więc jej relacja z mieszkającym z Krakowie Wachem nosi wszelkie znamiona związku na odległość. 

Dominika Tajner ma dość życia na walizkach

Tajner nie ukrywa, że, chociaż Kraków i Warszawa mają dogodne połączenie kolejowe, to kursowanie między miastami na dłuższą metę jest uciążliwe. Jak wyznała w rozmowie z „Faktem”:

"To bywa męczące i do tego utrudnia budowanie miłości. To facet z krwi i kości, który dobrze wie, jak zadbać o kobietę. Mamy wiele wspólnych planów.  Na razie mieszkam na dwa miasta, bo syn kończy szkołę i czeka go matura, ale już organizuję wszystko by przenieść się do Krakowa, gdzie Mariusz ma dom. Kraków kocham, studiowałam tam, więc obaw nie mam. Wracam na stare śmieci". 

Czyli termin przeprowadzki Dominika przewiduje wstępnie na wiosnę przyszłego roku. To będzie kolejna rewolucyjna zmiana w jej życiu,  a od czasu rozwodu z Wiśniewskim było ich trochę…

Wielkie zmiany w życiu Dominiki Tajner

Krótko po tym, gdy Wiśniewski zaskoczył Dominikę pozwem rozwodowym, jej jedyny syn Maksymilian stracił przytomność, a po przewiezieniu do szpitala zapadł w śpiączkę. Lekarze długo głowili się nad diagnozą, lecz w końcu ustalili, że przyczyną utraty przytomności było wirusowe zapalenie mózgu, być może wywołane ukąszeniem kleszcza. Zbiegło się to w czasie ze ślubem taty Dominiki, Apoloniusza Tajnera z Izabelą Podolec. Tym sposobem zafundował córce młodszą od niej o 11 lat macochę. 

Ledwo Dominika doszła do siebie po tych wszystkich przeżyciach i zaczęła układać sobie życie na nowo, usłyszała alarmująca diagnozę. Jak ujawniła, zmiana, którą wykryto w jej piersi była już spora, bo trzycentymetrowa, ale na szczęście łagodna. W październiku 2021 roku Tajner przeszła operację wycięcia guza, a 3 miesiące później  zdecydowała się na operację rekonstrukcji piersi w czeskiej klinice. 

Jak ujawniła na Instagramie, w trudnych chwilach wspierał ją nowy partner, Adam. Wzruszona Dominika zamieściła nawet specjalne podziękowania pod jego adresem, niestety, ich związek nie przetrwał. 

Na szczęście w jej życiu pojawił się bokser, Mariusz Wach.  Miejmy nadzieję, że zaplanowana na wiosnę przeprowadzka zapoczątkuje, dla odmiany, etap spokoju w życiu Dominiki. 

Zobacz też:

Dominika Tajner opowiada nam o zaręczynach! Była żona Wiśniewskiego zdecyduje się na trzeci ślub?

Dominika Tajner już po operacji. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie

Dominika Tajner u boku nowego ukochanego czuje się jak dwudziestolatka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner | Michał Wiśniewski | Mariusz Wach
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy