Reklama

Dominika Tajner

Dominika Tajner to córka Apoloniusza Tajnera, znanego trenera skoków narciarskich. Swoją popularność zyskała też jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego, wokalisty zespołu Ich Troje. Jak wygląda jej życie? 
Dominika Tajner - najważniejsze informacje
Dominika Tajner /KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News /East News

Dominika Tajner - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  07.03.1979

 • Miejsce urodzenia:

  Wisła

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

 • Zawód:

  celebryta/ka

Dominika Tajner to córka Apoloniusza Tajnera, znanego trenera skoków narciarskich. Swoją popularność zyskała też jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego, wokalisty zespołu Ich Troje. Jak wygląda jej życie? 

Dzieciństwo i młodość

Dominika Tajner urodziła się 7 marca 1979 roku w Wiśle jako córka Apoloniusza Tajnera, trenera i działacza sportowego, byłego prezesa Polskiego Związku Narciarskiego oraz jego żony Aleksandry, z którą w 2014 r. wziął rozwód. 

Dominika ma brata Tomisława. Wychowywała się w rodzinie od pokoleń związanej ze sportem. Nic więc dziwnego, że sama uczyła się na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie ukończyła dwa kierunki - turystykę i rekreację oraz odnowę psychosomatyczną. Sama powtarzała, że jej wielkim marzeniem jest praca z osobami uzależnionymi. Do tej pory jednak nie udało się jej znaleźć pracy w tym kierunku. 

Życie zawodowe

Dominika Tajner w swoim życiu podejmowała się wielu zajęć. Zajmowała się m.in. marketingiem hotelu w Zawierciu, organizowała turnieje pokerowe, była też menadżerem zespołu Ich Troje. W 2022 r. została menadżerem boksera Mariusza Wacha. 

To za sprawą związku z Michałem Wiśniewskim stała się osobą medialną. Dominika Tajner wzięła udział w kilku popularnych programach telewizyjnych. W 2016 r. wystąpiła w pierwszej edycji programu „Agent – Gwiazdy”, dwa lata później - wraz z mężem Michałem Wiśniewskim - można było ją oglądać w „The Story of My Life. Historia naszego życia”. W 2019 r. wystąpiła w 9. edycji programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie w parze z Michałem Jeziorowskim odpadła w pierwszym odcinku

W 2019 r. o Tajner zrobiło się głośno za sprawą pewnego skandalu. Zostały jej przedstawione zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu na kwotę miliona złotych, co ma bezpośredni związek z głośnym śledztwem dotyczącym sprawy SKOK Wołomin, z którym powiązany został również Michał Wiśniewski. Tajner jednoznacznie zaprzeczyła, aby miała związek z tą sprawą. Nie przyznaje się do oskarżenia. Odmówiła też wyjaśnień. Tajner grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

Rodzina i związki

Jej pierwszym mężem był Juliusz Idzik, z którym ma syna Maksymiliana. W 2010 r. para wzięła rozwód. 

W 2012 r. wyszła za Michała Wiśniewskiego – lidera zespołu Ich Troje. Jako menadżerka zespołu swojego męża chętnie brała z nim udział w oficjalnych wystąpieniach, często można było zobaczyć ją również w jego towarzystwie na ściankach. Tajner nie ma dzieci z Wiśniewskim. Para w 2019 roku wzięła rozwód, a sposób ich rozstania był głośno komentowany przez media. Wiśniewski o rozwodzie poinformował za pośrednictwem swoich social mediów, a Tajner rzekomo o niczym nie wiedziała. 

Dominika Tajner - Wiadomości

Dominika Tajner - Zdjęcia

Dominika Tajner - Wideo