Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dominika Gwit wyjawiła okrutną prawdę!

Dominika Gwit ( 31 l.) mimo pozytywnego nastawienia do życia i braku kompleksów, na co dzień wywołuje dużo kontrowersji i pada ofiarą hejtu. Aktorka właśnie wyjawiła, jakie wiadomości i komentarze otrzymuje. Będziecie wstrząśnięci!

Domnika Gwit jest bardziej znana ze swojej tuszy i problemów z dodatkowymi kilogramami niż z ról aktorskich. W ostatnim czasie sporo mówiła też o akceptacji i wyzbyciu się kompleksów. 

Reklama

Aktorka na co dzień stara się nauczyć fanów optymizmu i dystansu do siebie. Gwiazda była bohaterką emitowanego na TVN reportażu "Uwagi!", gdzie wyjawiła wstrząsającą prawdę na temat komentarzy i wiadomości, jakie dostaje na swój temat. 

"Mamy wolność słowa. (...) Ludzie mają ogromną potrzebę poczuć się lepsi. Są ludzie, którzy piszą pozytywne rzeczy, a są ludzie, którzy piszą negatywne rzeczy. ‘Ty durna świnio gruba, pewnie zaraz zeżresz swojego męża’. Idę ulicą i myślę: ‘Gdzie jesteście ludzie? Pokażcie się’. Myślę, że ci ludzie zmagają się czasem z ogromnymi kompleksami i depresją, im trzeba pomóc" - powiedziała celebrytka. 

Dominika w wywiadzie przyznała również, że nie zamierza się już więcej odchudzać. Gwiazda zapewnia, że dobrze czuje się w swojej skórze i jedynie czego pragnie to być zdrowa. Podobno mimo nadprogramowych kilogramów jej wyniki badań są w normie, więc Gwit może spać spokojnie. 

"Wiem, jaka jestem, wiem, jak wyglądam i wiem, czego chcę od życia. Wychodzę na scenę z podniesioną głową, bo jestem pewna swoich umiejętności. Kocham to, co robię, jestem sobą. Nie będę się pchać na castingi dla dziewczyn ‘fit’ i ‘glamour’, bo nie jestem ‘fit’" - mówiła Dominika w wywiadzie. 

Aktorka docenia również swojego męża, który kocha ją bezgranicznie i wspiera, jak tylko może. Dominika zdaje sobie sprawę z tego, że ich związek wywołuje sporo emocji, ale jej ukochany Wojciech Dunaszewski (35 l.) dobrze to znosi. Jest mądry i odpowiedzialny.


***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje