Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dominika Gwit schudła?! Pokazała najnowsze zdjęcia!

Dominika Gwit (31 l.) nieraz podkreślała, że akceptuje siebie taką, jaka jest. Deklarowała, że nie przeszkadzają jej zbędne kilogramy, ale ostatnio fani zauważyli, że chyba nieco schudła!

O tuszy Dominiki Gwit wciąż mówi się sporo. Pod jej zdjęciami w mediach wybuchają gorące wymiany zdań internautów na temat otyłości i jej szkodliwości dla zdrowia. 

Reklama

Fani za wszelką cenę starają się przekonać swoją ulubienicę, że nie chodzi tylko o wygląd, ale zrzucenie nadprogramowych kilogramów byłoby po prostu dla niej zdrowsze. 

Dominika jedna zdaje się tym w ogóle nie przejmować i twierdzi, że wyniki badań ma bardzo dobre. Przypomnijmy, że w 2015 roku aktorka schudła 50 kilo i promowała zdrowy i aktywny tryb życia, gdzie tylko mogła. 

Jednak gwiazdę dopadł efekt jojo, a ona sama deklarowała później, że nie czuła się szczęśliwa w szczupłym ciele. Od tamtej pory nawet nie starała się walczyć ze swoją nadwagą. 

Teraz jednak patrząc na najnowsze zdjęcia celebrytki, można odnieść wrażenie, że jednak zgubiła kilka kilogramów. Zauważyli to także internauci, który nie szczędzili Dominice komplementów. 

Miejmy nadzieję, że jeżeli Gwit wzięła się za odchudzanie, to robi to z głową i wyłącznie dla zdrowia! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje