Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dominika Gwit schudła? Pokazała nowe zdjęcie!

Dominika Gwit (30 l.) pogodziła się już z tym, że ma sporą nadwagę. Aktorka dawno zaakceptowała swój wygląd i nie chce odchudzać się na siłę. Ostatnio jednak można zauważyć, że Dominiki jest nieco mniej.

Wszyscy chyba pamiętają spektakularną metamorfozę z 2015 roku, kiedy Dominika Gwit schudła prawie 50 kilogramów. Niestety, gwiazdę dopadł efekt jo-jo i w krótkim czasie Gwit przytyła jeszcze więcej, niż ważyła na początku odchudzania. 

Reklama

Później w obszernych wywiadach opowiadała, że będąc chudą, nie czuła się szczęśliwa. Postanowiła więc już nie walczyć ze sobą. 

W ostatnim czasie jednak Dominiki jest jakby nieco mniej, a zauważyli to internauci, gdy ich ulubienica opublikowała zdjęcie z majówki. 

Mimo sporej nadwagi, aktorka stara się spędzać czas aktywnie i tak też było teraz. Korzystając z wolnych dni, celebrytka wskoczyła na rower i pochwaliła się zdjęciem na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

"Schudłaś, dobrze wyglądasz", "Domi, jakby Cię ubyło" - pisali fani w komentarzach. 

Czyżby jednak tym razem Dominika postanowiła nieco schudnąć? Z pewnością w jej decyzji wspiera ją kochany mąż, Wojtek, za którego wyszła w lipcu 2018 roku. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje