Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dominika Gwit pozuje w seksownym bikini! Tak relaksuje się w podróży poślubnej!

Dominika Gwit (30 l.) jest świeżo upieczoną żoną. 7 lipca 2018 roku powiedziała „tak” swojemu ukochanemu Wojciechowi. Teraz małżonkowie przebywają w podróży poślubnej, skąd aktorka pochwaliła się gorącym zdjęciem w bikini!

Celebrytka nie posiada się z radości, że w końcu spełniła jedno ze swoich marzeń i wyszła za mąż. Ten dzień planowała bardzo długo i był on jednym z najszczęśliwszych w jej życiu.

Reklama

"Ślub tylko potwierdził, że mam przy swoim boku mężczyznę, którego chcę codziennie widywać - budzić się przy nim, jeść śniadanie, śmiać się, ale też płakać" - powiedziała Dominika w najnowszym wywiadzie dla "Gali".

Teraz, po hucznym weselu Wojtek i Dominika mogą cieszyć się sobą na rajskich wakacjach, na które się właśnie wybrali. Małżonkowie wypoczywają na Wyspach Kanaryjskich, czym pochwaliła się Gwit na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Na jednym ze zdjęć pokazała, jak relaksuje się na plaży odsłaniając nieco więcej ciała. Widać, że urlop służy celebrytce, która w końcu mogła odpocząć po intensywnych przygotowaniach do ślubu.

Nie przejmuje się także zbędnymi kilogramami i nie wstydzi się pozować w bikini. W najnowszym wywiadzie znów podkreśliła, że będąc szczupłą, nie była do końca szczęśliwa.

"Zawładnęła mną mania odchudzania, stałam się swoim niewolnikiem. Gdziekolwiek się pojawiłam, rozmawiałam o diecie" - mówiła rozżalona Dominika.

Na szczęście znalazła kogoś, kto pokochał ją taką, jaka jest. Przy Wojtku nie musi się niczego wstydzić.  

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje