Reklama

Reklama

Reklama

Dominika Gwit nie zdołała ogarnąć tego w pojedynkę! To ona udzieliła jej wielkiej pomocy przy narodzinach!

Dominika Gwit (34 l.) kilka dni temu spełniła swoje największe marzenie. Po dziewięciu miesiącach oczekiwania wreszcie urodziła swoje pierwsze dziecko. Świeżo upieczona mama tuż po porodzie przekonała się, jak trudne jest rodzicielstwo. W połogu mogła jednak liczyć na wsparcie "niezastąpionej mamuśki", która podnosiła ją na duchu w trudnych chwilach. Teraz przyszedł czas na podziękowania... Aż trudno powstrzymać łzy!

Dominika Gwit została mamą!

Dominika Gwit nie ukrywała w rozmowach z mediami, że bardzo chciałaby być mamą. Jej marzenie spełniło się dosłownie kilka dni temu, gdy na świat przyszedł jej synek. Aktorka nie posiadała się z radości od momentu, w którym okazało się, że jest brzemienna. Chętnie relacjonowała w sieci przebieg ciąży i dumnie prężyła rosnący z dnia na dzień i coraz bardziej pokaźny brzuch.

Oprócz opisywania stanu swojego zdrowia i radości, gwiazda skupiła się także na konkretach. Pochwaliła się m.in. pokojem maluszka. Piękne kadry i podsycana nimi niecierpliwość dała się we znaki obserwatorom Gwit, którzy próbowali własnymi sposobami dowiedzieć się, czy ich ulubienica już urodziła, zanim sprawą zajmą się krajowe media.

Reklama

Rosnące "ciśnienie" publiczności sprawiło, że Gwit musiała zaapelować publicznie o spokój, ponieważ w natłoku wiadomości od fanów trudno jej przygotować się do porodu. Okazuje się, że upragnione przez wszystkich rozwiązanie ciąży nastąpiło 18 stycznia b. r. Radosną nowiną Dominika podzieliła się w sieci już dzień później, by nie trzymać internetowej publiki dłużej w niepewności.

Dominika Gwit dziękuje mamie. To ona pomaga jej w trudnych chwilach!

Dominika nie mogła przemilczeć faktu, że wychowywanie własnej pociechy, kiedy nigdy wcześniej nie miało się z tym do czynienia, jest wymagającym zadaniem. Wprawne oko i rady doświadczonego rodzica i opiekuna mogą zdziałać cuda, a przede wszystkim sprawić, że lekko nieporadna mama poczuje się pewniej w nowej roli, którą postawiło przed nią życie.

Widać jak cenne jest dla niej wsparcie mamy, na które może liczyć już w pierwszych dniach połogu. Aktorka wyznała, że jednym z jej marzeń jest obdarowanie swojej pociechy tak wielką miłością jak ta, którą codziennie dostaje właśnie od swojej matki. W poście skierowanym do swojej rodzicielki napisała więc proste: "Dziękuję".

Całość świeżo upieczona mama opatrzyła pięknym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć ją u boku Hanny Gwit. Na pierwszym planie można także dostrzec dorodny bukiet kwiatów, które zadowolona córka podarowała mamie na jej pierwszy Dzień Babci. Fani docenili Panią Hannę, pozytywnie wypowiadając się o niej w komentarzach.

"Cudowna relacja z mamą i piękne słowa";

"Mamuśki są niezastąpione";

"Zazdroszczę takiej mamy!" - zachwycali się internauci.

Zobacz też:

Dominika Gwit urodzi w państwowym szpitalu. "Prywatne są dla zdrowych"

Dominika Gwit ogłosiła płeć dziecka. "Już wszystko jasne!"

Dominika Gwit w ciąży. "Czekaliśmy na to od wielu lat"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | Hanna Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy