Reklama
Reklama

Dominika Gwit urodziła. Aktorka pochwaliła się zdjęciem w sieci

Dominika Gwit (34 l.) została mamą! Aktorka 18 stycznia urodziła syna. To jej pierwsze dziecko. Razem z mężem Wojciechem Dunaszewskim opublikowali w sieci zdjęcia z maluszkiem w objęciach.

Dominika Gwit urodziła

Dominika Gwit pod koniec sierpnia 2022 roku poinformowała na swoim instagramowym koncie, że ona i jej mąż spodziewają się dziecka. Aktorka wyznała również, że urodzi chłopca. Gwiazda od tego czasu regularnie udostępniała w social mediach zdjęcia oraz nagrania, na których prezentowała, jak wyglądają jej przygotowania do powitania na świecie pierwszego dziecka.

Aktorka przez cały czas informowała fanów, jak przebiega jej ciąża. Jednak na początku stycznia dała znać, że musi zrobić sobie przerwę od mediów i zająć się sobą. Było wiadomo, że to już ostatnie dni przed porodem. 

Reklama

W czwartek Dominika Gwit wróciła na Instagram i to od razu z bardzo dobrymi wieściami. W środę 18 stycznia na świat przyszedł jej syn. Chłopczyk dostał 10 punktów w skali Apgar, zatem wszystko przebiegło w najlepszym porządku.

"Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy. Mama i Tata" - napisała aktorka w sieci.

Szczęśliwym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego i dużo radości z syna!

Dominika Gwit długo czekała na tę chwilę

Dominika Gwit nie ukrywała, że od lat ma problemy zdrowotne, z powodu których leczyła się też na bezpłodność. W jednej z rozmów z fanami aktorka przyznała:

"Od czterech lat się poważnie leczę na swoje immunologiczne choroby, m.in. na niepłodność, która z tych immunologicznych, bardzo ciężkich chorób, które mam, wynika. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty" - zdradziła Gwit.

Aktorka zdecydowała się urodzić w publicznym szpitalu. Nie miała zamiaru, jak wiele gwiazd, rodzić w domu lub w prywatnej placówce. Głównym argumentem przemawiającym za szpitalem są właśnie choroby Dominiki.

Dominika Gwit, jakie imię nada synowi?

Dominika Gwit już w trakcie ciąży wiedziała, że urodziny syna. Razem z Wojciechem Dunaszewskim wybrali też dla niego imię, jednak od razu zastrzegli, że go nie zdradzą. 

"Normalne, polskie imiona. Nie zdradzę oczywiście imienia, bo jesteśmy z mężem tutaj bardzo zgodni, że to będzie tylko nasze, ale polskie, zwykłe, normalne imiona bardzo nas pociągają" - zapewniła aktorka w wywiadzie z Pomponikiem.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Zobacz także:

Dominika Gwit urodzi w państwowym szpitalu. "Prywatne są dla zdrowych"

Dominika Gwit ogłosiła płeć dziecka. "Już wszystko jasne!"

Dominika Gwit w ciąży. "Czekaliśmy na to od wielu lat"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama