Reklama
Reklama

Dominika Gwit informuje o "wychodnym" i chwali się dzieckiem! Ale na tym nie koniec!

Dominika Gwit (34 l.) zarzekała się, że dziecka w sieci pokazywać nie będzie. Okazuje się, że synek, czyli nieodłączna część jej życia, już podbija serca internautów za sprawą wideo, które wrzuciła gwiazda. Wykorzystała dziecko do reklamy spektaklu?

Dominika Gwit została mamą!

Dominika Gwit nie jednokrotnie wspominała w wywiadach o tym, że bardzo chciałaby być mamą. To wyjątkowe marzenie udało jej się spełnić z końcem stycznia, gdy na świat przyszedł jej synek. Aktorka bardzo cieszyła się z narodzin dziecka, będąc brzemienną. Ze swojego konta na Instagramie zrobiła prawdziwy poradnik dla przyszłych mam. Chętnie opowiadała o swoich perypetiach z brzuchem, a także pokazywała szczegóły przygotowywania się do przyjęcia dziecka w domu. Pochwaliła się m.in. pokojem maluszka.

Reklama

Obserwatorzy gwiazdy mieli trudność z wyczekaniem do porodu. Informacje udostępniane przez aktorkę wpływały na ich zniecierpliwienie. Presja ze strony publiczności sprawiła, że Gwit musiała zaapelować publicznie o spokój, ponieważ w natłoku wiadomości od fanów trudno było jej się skupić na porodzie.

Radosną nowiną Dominika podzieliła się w sieci już dzień później, by nie trzymać fanów  w niepewności i nie prowokować plotek.

Dominika Gwit śpiewa dziecku i reklamuje spektakl?

Dominika Gwit podczas pierwszych rozmów z mediami po porodzie zarzekała się, że chce, by jej dziecko miało zagwarantowaną prywatność. Z tego względu wraz z mężem zdecydowali, że nie ujawnią prasie kolorowej imienia swojej pociechy, ani nie pokażą jej twarzy w sieci.

"Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa" - przekonywała w rozmowie z Pudelkiem.

Niemniej jednak malec wciąż pojawia się na Instagramie gwiazdy, choć faktycznie nie sposób dostrzec jego twarz. Uradowana mama pokazała już fanom, jak wybrała się na pierwszy spacer, a teraz opublikowała w sieci wideo, na którym śpiewa dziecku piosenkę ze spektaklu, w którym gra główną rolę. Synek gwiazdy bardzo spokojnie przyjął jej śpiew, wtulając się w mamę. Nagranie Gwit rozczula od pierwszych chwil!

Gwiazda zdradziła przy okazji, że 5 marca szykuje jej się "wychodne", bo ma zamiar zagrać w sztuce z okazji Dnia Kobiet. Jak uważacie, zrobiła sobie dobrą reklamę?

Pod wpisem filmem w mig pojawiły się komentarze zachwyconych internautów. "Uroczy widok", "Cudo" - piszą fani gwiazdy i wydaje się, że wszyscy są co do tego zgodni. 

Zobacz też:

Dominka Gwit na pierwszym spacerze z dzieckiem. Wspólne wyjście i od razu taka afera!

Dominika Gwit urodzi w państwowym szpitalu. "Prywatne są dla zdrowych"

Dominika Gwit ogłosiła płeć dziecka. "Już wszystko jasne!"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy