Reklama

Reklama

Reklama

Dominika Gawęda potwierdza plotki. Będzie ślub!

Dominika Gawęda (32 l.) potwierdziła, że szykuje się do ślubu. Zarzekała się przy tym, że bardzo chroni swoją prywatność, ale podzieliła się kilkoma szczegółami.

Latem zeszłego roku w wielkiej tajemnicy odbyły się zaręczyny wokalistki "Blue Cafe" Dominiki Gawędy i gitarzysty "Pectusa" Macieja Szczepanika. Najwyraźniej piosenkarka jest przekonana, że jej życie prywatne i związek z muzykiem budzą żywe zainteresowanie mediów i opinii publicznej, więc raz na zawsze postanowiła rozprawić się ze spekulacjami na temat ślubu. 

Zapytana o to, czy wkrótce wyjdzie za mąż, odpowiedziała bez wahania: "No dobrze, już potwierdzam te plotki. To prawda". Gdyby przypadkiem komuś przyszło do głowy, że Dominika chwali się tym w mediach, szybko pospieszyła z wytłumaczeniem. "Ja bardzo chronię swoje życie prywatne, więc powiem tylko tyle, że będzie niebawem" - zarzekała się.

Reklama

Zapewniała też, że nie zdradzi żadnych szczegółów, ale zdążyła jeszcze wyjawić, że uroczystość odbędzie się w gronie najbliższych i przyjaciół w Polsce i że będzie jak z bajki. "Będzie paru ochroniarzy z dobermanami" - dodawała.

Skoro tak chroni swoją prywatność, to logicznym się wydaje, że po ślubie nie ma szans liczyć na to, że wraz z mężem udzieli wywiadu na łamach kolorowej prasy. Jednak ku zaskoczeniu Dominika... wcale nie wyklucza takiego scenariusza. Czy razem z ukochanym zapozuje na okładce któregoś z magazynów?

"Raczej nie, ale ktoś mi kiedyś powiedział nigdy nie mów nigdy" - oceniła, po czym dodała, że "miłość nie jest na sprzedaż".

Czy tym samym chciała wystosować apel do fotoreporterów, żeby absolutnie nie pojawili się na jej ślubie? W końcu tak zależy jej na ochronie prywatności.

"Nie tropcie mnie, ale jak przyjdziecie, to co będę miała zrobić" - stwierdziła. 

Wywiadu z Dominiką, w którym chroni swoją prywatność, możecie posłuchać tutaj:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gawęda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy