Reklama

Reklama

Reklama

Doktor Gojdź atakuje Korwin Piotrowską! Poszło o jego ranking najbrzydszych!

Doktor Krzysztof Gojdź najwyraźniej pozazdrościł sławy swoim klientkom...

Kilka dni temu informowaliśmy o dość oburzającym wpisie chirurga-celebryty, który zaprosił pierwszą damę do swojej kliniki. Szczytem bezczelności była forma, w jakiej zwracał się do żony prezydenta.

"U Prezydentowej widać już kurze łapki,skóratraci elastyczność, pojawiają się chomiczki. Agata, mamy blisko do siebie, wpadaj i stwórzmy strategię beauty forever" - pisał chirurg.

Zamieszanie wokół wpisu najwyraźniej tak pobudziło jego apetyt na sławę, że postanowił pójść za ciosem, zamieszczając ranking TOP 5 "kobiet do poprawki" w polskiej polityce.

Reklama

 Wywołało to oczywiście ogromną burzę na profilu Gojdzia. Oburzenia nie kryła także Karolina Korwin-Piotrowska, która nie zostawiła na "chirurgu gwiazd" suchej nitki.

"Pytacie od wczoraj, co ja na to, a więc proszę: to jest seksistowskie, poniżające i ohydne. Można kogoś nie lubić politycznie, ale dyskutuje się na argumenty merytoryczne, a nie krytykuje publicznie, w niefajny sposób wyglądu. No chyba że dla lajków" - stwierdziła Piotrowska.

Na reakcję nabotoksowanego celebryty nie trzeba było długo czekać....

"Echa rankingu TOP 5 Gojdzia.. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem lub pominąłem. Do mojej koleżanki: Karolino Korwin- Piotrowska, moja ulubienico! Uwielbiam Ciebie i Twój cięty języczek.. Ale czy znasz słowo "hipokryzja"? Pierwsza rzuć kamieniem... W rankingu 'poniżające i ohydne..' będziesz zawsze bezkonkurencyjna. Referencje - np. Google: "Korwin-Piotrowska o Pawłowicz.."Twój szczerze kochający kolega (a mało takich szczerych) Krzysztof." - czytamy na profilu Gojdzia.

Mamy nadzieję, że ktoś niebawem odetnie chirurgowi dostęp do internetu!  Czy celebrytkom na serio nie jest wstyd korzystać z usług kogoś takiego? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Gojdź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy