Reklama

Reklama

Reklama

Doda z krzyżem w kroczu na koncercie "Wielkie Granie na PGE Narodowym". Przesada?

Doda (38 l.) w dniu emisji drugiego odcinka swojego show "Doda. 12 kroków do miłości" spędzała czas na "Wielkim Graniu na PGE Narodowym". Koncert zgromadził blisko 1000 muzyków, a repertuar opierał się na rockowych hitach. Jak wiadomo, Doda doskonale śpiewa m.in. przeboje Guns N’ Roses. Jednak, jak na Dodę przystało, nie mogło obejść się bez kontrowersyjnego stroju. Największą uwagę przyciągał jeden element...

Piosenkarka Dorota Aqualiteja Rabczewska, znana jako "Doda" wzięła udział w obchodach 10. urodzin największego stadionu w Polsce, czyli PGE Narodowego. Miała okazję wykonać tam swój ulubiony hit ukochanego zespołu.

Doda z krzyżem w kroczu na koncercie "Wielkie Granie na PGE Narodowym"

Jednak to nie świetne wykonanie piosenki "Sweet Child O’ Mine" od Guns N’ Roses pochłonęło publiczność. Doda, która obecnie szuka miłości w swoim reality show "Doda. 12 kroków do miłości" stara się pokazać swoją prawdziwą, niesceniczną twarz.

Reklama

Tymczasem na koncercie na PGE Narodowym piosenkarka ubrała się... nietypowo. Doda miała na sobie stanik, kamizelkę, siateczkowe, błyszczące body, wiązane szpilki i majtki. To właśnie one zwróciły największą uwagę. W kroczu miały bowiem przyklejone kryształki na kształt krzyża! 

Czyżby wokalistka znów chciała zaszokować opinię publiczną?

"Doda. 12 kroków do miłości". Dorota jest już po czterech randkach!

Poszukująca miłości doda dzięki programowi ma okazję poznać swoje zachowania z zupełnie innej strony. Po każdej randce spotyka się z psychologiem, Leszkiem Mellibrudą, który pokazuje jej, jakimi mechanizmami kieruje się w czasie randek.

Niestety, ani pierwsze dwie, ani kolejne dwie randki nie spełniły oczekiwań Dody. Czy uda jej się znaleźć miłość? 

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

Zobacz także:

Przepowiedziała przyszłość Dody. Wróżka nie ma wątpliwości: "Przeżyje wielkie rozczarowanie"

"Doda. 12 kroków do miłości": relacja na żywo 2. odcinka. Czy kolejne randki będą udane?

"DODAtek. 12 kroków do miłości". To nie miłości najbardziej boi się Doda. Jest coś gorszego

Doda o koszmarze ostatniego małżeństwa. Wyssało z niej życie: "Nie mam siły na dalsze pomyłki"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy