Reklama
Reklama

Doda wyjdzie trzeci raz za mąż! Płyną zadziwiające wieści!

Doda Rabczewska poszukuje kandydata na trzeciego męża. Celebrytka zamieściła ogłoszenie na Instagramie, w którym podała, jakie wymagania musi spełniać przyszły wybranek. W ten sposób chce zapomnieć o Emilu Stępniu? Na razie wszystko w ramach akcji charytatywnej, ale kto wie, jak się wszystko potoczy...

Dorota "Doda" Rabczewska ma za sobą pełen emocji czas. Jakiś czas temu rozwiodła się z mężem Emilem Stępniem, z którym wspólnie wyprodukowali film "Dziewczyny z Dubaju". Tuż po sprawie sądowej zorganizowała imprezę rozwodową, na której cieszyła się z życia singielki. 

Mimo to nieustannie  w mediach pojawiały się plotki, że gwiazda romansuje z niejakim Maxem Hodgesem.  Mężczyzna pojawiał się na publikowanych zdjęciach i nawet towarzyszył artystce podczas finału programu "Taniec z gwiazdami". Choć Doda nie traktowała go jako partnera, w rozmowie z naszym portalem pomponik.pl wyznała, że Max nieco się w niej podkochuje.

Reklama

Doda szuka trzeciego męża!

Doda z pewnością miała wiele zawirowań miłosnych, ale jak wiele razy mówiła, nie żałuje swoich decyzji. Może dlatego zapragnęła dać szczęściu jeszcze jedną szansę i ogłosiła casting na męża? Przy okazji zrobiła coś naprawdę szlachetnego.

"Kochani, powiedzmy to sobie szczerze. Otwieram zapisy dla kandydatów na mojego trzeciego męża. Liczba miejsc jest ograniczona. Wiadomo, że chciałabym, aby miał on dobre serce. Przy okazji może się przysłużyć [...] i tak jak ja wziąć udział w akcjach charytatywnych" - napisała pod zdjęciem.

W poście Doda zamieściła link do aukcji "Kolacja Marzeń VIII z Dodą". Zebrane pieniądze pomogą Fundacji Mam Marzenie. 

Ktoś chętny?

Zobacz też:

Dorota Rabczewska. Kim jest Doda: piosenkarka i producentka "Dziewczyn z Dubaju"?

Doda odpowiada na bojkot Tomasza Raczka! "Dziennikarze geje też robią z mojego życia piekło"

Pierwsze święta Elżbiety II bez księcia Filipa

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy