Reklama

Reklama

Reklama

Doda wyjawia prawdę o Emilu Stępniu! Oskarżenia o stalking i psychiczne znęcanie się!

Doda opublikowała na Instagramie live, w którym odpowiadała na pytania związane z jej życiem zawodowo-prywatnym. Zrobiła to, ponieważ konflikt pomiędzy nią i mężem, Emilem Stępniem, z którym postanowiła się rozwieść, nasilił się, a jego kumulacją są ostatnie wydarzenia, które skupiły się wokół produkcji filmu "Dziewczyny z Dubaju".

Doda skomentowała w końcu ostatnie doniesienia związane z jej filmem "Dziewczyny z Dubaju". Opublikowała na Instagramie live, który nazwała konferencją prasową. Prosiła, by powstrzymać się od komentarzy, które nic nie wnoszą, ponieważ chciałaby odpowiedzieć na pytania przedstawicieli mediów. Spotkanie miało poważny charakter, w którym nie było miejsca na żarty i luźną atmosferę.

Doda i Maria Sadowska nie mogły wejść do montażowni

Wiemy, że artystka (sprawdź!) nie zamierza sabotować montażu i późniejszej dystrybucji filmu. Tłumaczy to troską o ludzi pracujących nad produkcją i szacunkiem do ich pracy. "Ktoś musi być mądrzejszy tutaj" - mówiła. Przypomnijmy, ostatnio informowała, że Emil nie chce wpuścić jej, ani reżyserki Marii Sadowskiej, do montażowni. "Emil napisał oficjalne maile, że nie mamy prawa dotykać tego filmu, który robiłyśmy przez dwa lata i nikt nie rozumie, dlaczego tak się zachowuje, nawet dystrybutor". 

Reklama

Emil Stępień: oświadczenie ws. "Dziewczyn z Dubaju"

Stępieńodniósł się do tych zarzutów, mówiąc że: "Film jest już w pełni ukończony i zabezpieczony do dystrybucji polskiej i międzynarodowej. (...) Obydwie Panie, jak chcą się bawić w produkcje, niech zbudują swój własny projekt. A przy tym projekcie niech uszanują to, co dostały i znają swoje miejsce w szeregu". 

Medialna wymiana oświadczeń zdaje się nie mieć końca. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Emil Stępień ostro reaguje na zarzuty Dody i Sadowskiej: "Tanie, medialne zagrywki celebrytów". Doda odpowiada oświadczeniem!

Doda: oskarżenia o stalking i psychiczne znęcanie się

W trakcie opublikowanego we wtorek live'a, Doda wyjawiła nieznane dotąd informacje związane z relacjami pomiędzy nią i Stępniem. Pojawiły się oskarżenia o stalking i psychiczne znęcanie się. Według artystki mąż nie odnosił się do niej z szacunkiem. Okazuje się, że to nie koniec, ponieważ na celowniku znalazła się także jej mama. 

Doda ponownie odniosła się do słów Stępnia, które zawarł w swoim oświadczeniu: "powiedział, iż Maria jest słabą reżyserką i nie podołała filmowi "Dziewczyny z Dubaju", jak również "Sztuce Kochania", a że ja w ogóle nie jestem utalentowana. Powiem tak, nie powinien mężczyzna w ogóle tak powiedzieć do kobiet, a producent do swojego pracownika, ani tym bardziej do swojego partnera... biznesowego. Jest mi bardzo szkoda Marii, nie zasłużyła na takie publiczne traktowanie".

Doda: wyznała, jak traktował ją Emil

Stanowczo dodała, że na niej słowa męża zupełnie nie robią wrażenia i nie zamierza się nimi przejmować, ponieważ już niejednokrotnie słyszała gorsze. 

Mimo, że miała nie poruszać osobistych tematów, to zdobyła się na wyznanie. "Emil dał mi taką szkołę życia, że te słowa już nie robią na mnie wrażenia". 

Przypomniała także, że odbiło się to na zdrowiu. Zmagała się z depresją i napadami paniki, ale przepracowała to rok temu na terapii. "Miałam różne myśli. Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam je życiem" - podsumowała.

Doda oburzona! Została odsunięta od pracy nad filmem "Dziewczyny z Dubaju"!

Doda szczerze o zarobkach "dziewczyn do towarzystwa". Ta suma powala

Doda ma problemy z rozwodem! "Nie chcę dłużej tego ciągnąć"

Doda wściekła! Emil nie pojawił się w sądzie!

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Danuta Holecka w końcu się doczekała! Zaskakujące wieści płyną z TVP!

Zdruzgotana Patrycja Markowska przekazała wstrząsające wieści i błaga o pomoc: Ciężko na to patrzeć!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Emil Stępień | Dziewczyny z Dubaju

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy