Reklama
Reklama

Doda publikuje oficjalny plakat „Dziewczyn z Dubaju”. Nie przyjdzie na premierę!

Doda opublikowała już oficjalny plakat filmu, nad którym pracowała przez ostatnie dwa lata z Marysią Sadowską. Jest zjawiskowy! Niestety z powodu skali konfliktu z byłym mężem Emilem, postanowiła nie przychodzić na premierę. W obszernym poście wyjaśnia powody swojej trudnej decyzji.

Doda opublikowała oficjalny plakat "Dziewczyn z Dubaju"

Na profilu Dody pojawił się już finalny plakat do "Dziewczyn z Dubaju". Przyznała, że wiele lat "polowała" na artystkę, która wykonała flagową fotografię. Zawsze marzyła, aby z nią współpracować i jest zachwycona efektem końcowym.

Gwiazda zdradziła też fanom kulisy powstawania oficjalnego plakatu.

Doda nie pojawi się na premierze filmu

Piosenkarka wyznała, że nie ma zamiaru pojawiać się na premierze filmu, mimo że jest z nim bardzo emocjonalnie związana. Wszystko przez konflikt z byłym mężem, Emilem.

Rabczewska dostaje wiele wiadomości na temat tego, że powinna wesprzeć słabsze kobiety swoją obecnością. Ona jednak nie zamierza odwracać uwagi od reżyserki ani aktorek swoim ("żenującym", jak sama przyznała) skandalem.

Reklama

Nie chce również przychodzić na premierę filmu ze względu na to, że osoby pracujące nad nim... nie otrzymały swoich wynagrodzeń. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Doda wymieniła też pozostałe powody swojej trudnej decyzji. Marysia Sadowska nie miała możliwości dokończenia swojej pracy, a sama nie ma najmniejszej ochoty pojawiać się w towarzystwie byłego partnera, który publicznie ją obrażał i wyzywał.

Wybierzecie się do kina?

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Kim jest Michalina Łabacz, aktorka, która wystąpiła w filmie "Wesele"?

Agata Buzek i Jacek Braciak rozstali się? "Oboje mają trudne charaktery"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dziewczyny z Dubaju
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy