Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda przeżywa kryzys małżeński?! Już nie pokazuje Emila!

Doda (35 l.) od kwietnia 2018 roku jest żoną Emila Stępnia. Para wzięła ślub w wielkiej tajemnicy, a wcześniej ukrywali swój związek przed mediami i doskonale im się to udało. Od jakiegoś czasu jednak brakuje już zdjęć z ukochanym i fani zaczęli martwić się o ich miłość. Doda w końcu postanowiła to skomentować.

Piosenkarka przez wiele lat nie miała szczęścia w miłości. Ma za sobą nieudane małżeństwo z Radkiem Majdanem (47 l.), wyczerpujący związek z Adamem Darskim (sprawdź!), bardziej znanym jako Nergal (41 l.) oraz ten z Emilem Haidarem, który swój finał miał w sądzie. 

Reklama

Po swoich miłosnych perypetiach stwierdziła, że ma dość związków i bardzo dobrze czuje się jako singielka. Utrzymywała swoje stanowisko, nawet wtedy, gdy już była w nowym związku z Emilem Stępniem. 

Prasa snuła domysły, że Emil i Doda mają się ku sobie, lecz gwiazda stanowczo ucinała spekulacje. 14 kwietnia 2018 roku zaskoczyła jednak mocno swoich fanów i media, publikując zdjęcie ze ślubu. 

Wówczas wyjawiła, że nauczona doświadczeniem chciała zostawić ten związek tylko dla siebie. Po ślubie jednak chętnie pokazywała Emila na nagraniach i na zdjęciach, lecz ostatnio zdecydowanie go za mało na jej profilu w mediach społecznościowych. 

Ostatnie zdjęcie z mężem Doda opublikowała w czerwcu. Fani zaczęli dopytywać, co się dzieje z Emilem. Doda konsekwentnie pokazywała raczej nagrania i zdjęcia z koncertów i przestała eksponować swoje życie prywatne. 

W końcu w rozmowie z "Party", zapytana o to, czy pojawił się w ich związku kryzys, odparła: 

"U mnie nasila się irytacja, kiedy ludzie wierzą w Instagrama niczym w Boga. Przecież to bańka mydlana, łatwo można tym manipulować. Prawda jest taka, że postanowiłam nie upubliczniać małżeństwa. Znam popularne osoby, które dawno rozstały się z partnerami, a nadal wrzucają z nimi zdjęcia do internetu, bo na tym zarabiają. Instagram to nie jest prawdziwe życie, to nie jest nawet większy kawałek życia, a wszyscy uznają go za prawdę objawioną". 

W dalszej części wywiadu mówiła o swoim mężu w samych superlatywach.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje