Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wychudzona Doda w bikini! Są powody do obaw?

Doda (35 l.) pochwaliła się właśnie na Instagramie gorącymi fotkami w bikini. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gwiazda na zdjęciach wygląda na zmizerniałą i wychudzoną. Czy fani mają powody do obaw?

Doda postanowiła wybrać się wraz ze swoją wieloletnią przyjaciółką na babskie wakacje. Dziewczyny postawiły tym razem na gorącą Tunezję. 

Reklama

To właśnie stamtąd Doda (sprawdź!) rozpieszcza fanów, publikując co rusz fotki w skąpym stroju. Niestety, na najnowszych zdjęciach widać, że artystka w ostatnim czasie sporo schudła, a przecież Doda nigdy nie miała zbędnych kilogramów do zrzucenia. 

Powodem może być założenie aparatu ortodontycznego, na który niedawno zdecydowała się artystka. Gwiazda nie ukrywała, że po wizycie u ortodonty bardzo bolały ją zęby, przez co mało jadła. 

Dodatkowo cały czas w sądzie toczy się sprawa związana z byłym narzeczonym artystki, Emilem Haidarem, która kosztuje ją wiele nerwów. 

Na szczęście mimo problemów, Doda i jej koleżanka świetnie się bawią, będąc w swoich towarzystwie. Na Instagramie piosenkarki można znaleźć zabawne filmiki, które nagrywa podczas urlopu. 

Ostatni z nich stał się hitem, bowiem na jednym z nagrań Doda ubrana w obcisłą krótką sukienkę, tańczy i wygina się dwuznacznie. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje