Reklama
Reklama

Doda pozuje ze... świnią. Co artystka ma na myśli? Znana feministka komentuje

Najnowsze zdjęcie Dody (38 l.) może wprowadzić fanów artystki w prawdziwą konsternację. Trudno bowiem ocenić, czy post jest niewybrednym seksistowskim żartem, czy raczej zabawną grą słowną? Na pomoc w ocenie sytuacji ruszyła kontrowersyjna feministka - Maja Staśko (31 l.).

Doda w barze mlecznym

Jak każdy wie, Doda jest niebywale aktywna na swoim Instagramowym profilu, na którym śledzi ją już niemal półtora miliona osób.

Żeby pokazać swoim fanom, że jej życie nie polega jedynie na występach scenicznych i zakupach w drogich butikach, postanowiła ostatnio, w ramach "ocieplania wizerunku", wybrać się do pobliskiego baru mlecznego.

Na swoim InstaStory zachwalała zarówno smak swojskiej kuchni jak i niską cenę - tak zrobiłby zapewne każdy "szary obywatel".

Artystka zrozumie potrzeby każdego!

Doda pozuje ze... świnką!

Jej najnowsze zdjęcie na Instagramie nie jest już takie czytelne jak poprzedni post. Wokalistka postanowiła zrobić sobie... zdjęcie ze świnią!

Reklama

Co artystka miała na myśli - niełatwo odgadnąć. Pewnym tropem interpretacyjnym może być podpis zamieszczony pod zdjęciem.

"Co dwie świnki, to nie jedna" napisała piosenkarka.

Trudno powiedzieć, czy to tylko zdrowy dystans, czy może obrzydliwy seksistowski żart?

Na szczęście na pomoc w odczytaniu tajemniczego zdjęcia Dody, ruszyła znana feministka i aktywistka Maja Staśko - i wytłumaczyła, że nic złego się nie stało.

Przypomnijmy, że o Mai Staśko zrobiło się bardzo głośno, bowiem postanowiła wziąć udział w gali MMA i wywalczyć pieniądze na walkę z przemocą.

Wielu nie spodobało się zachowanie Mai, pojawiły się nawet zarzuty o hipokryzję i niekonsekwencje, ale sama dziennikarka nie robi sobie z tego kłopotu, jej cel jest jasny.

Komentując zdjęcie Dody w rozmowie z "Faktem", nie omieszkała w swoim stylu, dotknąć kwestii hodowli zwierząt

Doda chyba sama nie spodziewała się, że jej post może prowadzić do takich wniosków. Jak to jednak często bywa w świecie sztuki  - dzieło przerosło twórcę.Zobacz też:

Doda - mieszka niczym królowa? Jej mieszkanie robi wrażenie!

Doda zdradziła sekret sylwetki."Mam 38 lat i ciało dwudziestolatki"

Maja Staśko, aktywistka "Krytyki Politycznej" , będzie walczyć w MMA!

Maja Staśko i hipokryzja: Lewandowscy, Tokarczuk, Stanowski, Mata, Nitrozyniak


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Maja Staśko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy