Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Doda pogodziła się z bratem! Zdjęcia mówią wszystko

Stosunki Dody (34 l.) i jej brata nie były najlepsze. Okazuje się jednak, że teraz chyba znacznie się poprawiły. Dowodem mogą być zdjęcia, jakie wokalistka opublikowała na Instagramie.

Fani Dody dobrze pamiętają jej przyrodniego brata Rafała. Syn Wandy Rabczewskiej z poprzedniego związku przez siedem lat był odpowiedzialny za organizację koncertów siostry. Jednak pięć lat temu nagle zniknął z jej otoczenia... 

Reklama

Oficjalnym powodem zakończenia współpracy były narodziny syna Rafała, dla którego dumny tata chciał mieć więcej czasu. Trudno w to jednak uwierzyć, ponieważ zaraz po zakończeniu pracy u Dody zajął się innym zespołem. 

Dlatego mówiło się, że prawdziwym powodem rozstania rodzeństwa były wzajemne żale i pretensje. Doda zarzucała bratu, iż za mało przykłada się do pracy i nie załatwia jej tyle koncertów, ile powinien. On zaś miał do niej żal o niewywiązywanie się z zobowiązań finansowych. 

Kolejne lata pokazały, że rodzeństwo oddaliło się od siebie także prywatnie. Rafał nawet nie zaprosił sławnej siostry na chrzest syna i komunię córki. Wszystko zmieniło się dopiero w czerwcu zeszłego roku, kiedy zmarła ich ukochana babcia Pelagia. Od tamtej pory znów zaczęli ze sobą rozmawiać, a zgodę przypieczętowali przy świątecznym stole u rodziców. 

- Nie warto się kłócić. W wigilię warto się pogodzić, zakopać topory wojenne, a kości niezgody co najwyżej schrupać - napisała Doda na swoim profilu na Instagramie. 

Wprawdzie nie zamierza raczej zatrudniać brata, ale wspólne zdjęcie świadczy o tym, że znów się dogadują. 

***
Zobacz więcej materiałów:

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje