Reklama
Reklama

Doda odcina się od Pachuta raz na zawsze. Wydano ważne oświadczenie

Po tym, jak media tłumnie zaczęły rozpisywać się o życiu prywatnym Dody, a zwłaszcza o kulisach jej rozstania z Dariuszem Pachutem, wokalistka zamilkła na dłuższy czas. Teraz jej agentka zabrała głos. Przesłała mediom specjalne oświadczenie.

Doda przeżywa trudny czas. Rzuciła się w wir pracy

Nie cichną plotki po rozstaniu Dody z Dariuszm Pachutem. Informacja o tym, że tych dwoje nie jest już razem, gruchnęła jak grom z jasnego nieba i fani wokalistki zachodzili w głowę, co też mogło się stać w tak szczęśliwym związku. 

Później okazało się, że zażyłość między Dorotą i Darkiem zniszczyła ponoć chorobliwa zazdrość mężczyzny. Choć Doda nie potwierdziła informacji o rozpadzie związku, media są przekonane, że to już przeszłość.

Reklama

Wokalistka poinformowała jedynie o tym, że przeżywa "trudny czas" i skupiła się na pracy. Teraz pochłaniają ją przede wszystkim przygotowania do swojego wymarzonego koncertowego projektu, który pokaże fanom w programie "Doda. Dream Show".

Managment Dody wystosował ważne oświadczenie. Chodzi o Pachuta

Przedstawiciele artystki nie mogli stać z założonymi rękami, jak jej relacja z Pachutem wpływa na odbiór pracy wokalistki, w którą Doda wkłada całe serce, poświęcając na nią wiele czasu i energii.

"Zwracam się z ogromną prośbą o zaprzestanie komunikacji i łączenia projektów zawodowych artystki Dody z panem Dariuszem Pachutem" - napisała agentka artystki w komunikacie przesłanym Plejadzie.

Jak uzasadnił managment wokalistki, po rozstaniu Doda i jej ukochany stanowią zupełnie odrębne jednostki, więc efekty pracy Dody nie powinny być kojarzone z tym, co przeżywa w życiu prywatnym.

"Każdy z nich ma swoje odrębne ścieżki zawodowe, które to w żadnym punkcie się nie przecinają. Z szacunku do ciężkiej, ponad 20-letniej pracy Dody, proszę, aby jej efekty nie były podpinane pod relacje z panem Dariuszem oraz pod niego samego" - podkreśliła w komunikacie.

Zobacz też:

Doda wyjawiła sekret swojej urody. Przekazała całą lista porad dla Polaków

Doda zabrała głos po teledysku ze Smolastym. Wyjawiła całą prawdę

Doda podczas koncertu TVP przeżyła prawdziwy koszmar. Zrelacjonowała każdy szczegół

Doda zrobiła to w tajemnicy przed wszystkimi. Wynik zaskoczył nawet fanów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dariusz Pachut
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy