Reklama
Reklama

Doda zabrała głos po teledysku ze Smolastym. Wyjawiła całą prawdę

Doda pospieszyła do fanów, by przekazać im radosne wieści. Jej duet ze Smolastym spodobał się licznemu gronu odbiorców, a wokalistka ma co świętować. Z tego względu postanowiła wyjaśnić pewne błędy.

Doda wyjawiła prawdę. Ma dość pomyłek fanów

Doda postanowiła nieco rozjaśnić fanom w głowach z okazji osiągnięcia 8 milionów wyświetleń najnowszego teledysku, który stworzyła wspólnie ze Smolastym. Klip trafił do listy "Na czasie", gdzie wciąż zajmuje pierwszą pozycję. Artyści wystąpili w duecie i nagrali przebój "Nim zajdzie słońce". Choć pieczołowicie przygotowali tekst piosenki, fani i tak stworzyli swoją wersję.

Doda nie zamierzała słuchać pomyłek i udostępniła oryginalny tekst.

Reklama

"Z okazji 8 000 000 "Nim zajdzie słońce", przedstawiam tekst, który tak ochoczo mylicie: Wszystko będzie takie samo skoro zabraknie nas. Znam na pamięć, z wielu ust ten sam tekst o łzach! Chcę Ci wierzyć, ale taki odruch już mam - Sorry. Dlatego niech nas nie zabraknie. Chociaż my przetrwajmy to. Nie lubiłam tańczyć w parze, ale z Tobą chcę non-stop. Te ognie. Ognie. Ciągle płoną w nas I nie możemy już. Się podnieść, podnieść. Ale już kończy świat, więc tańcz ze mną bez tchu. Nim zajdzie słońce. I skończy się ten świat. Chcę spojrzeć jeszcze raz. W twe oczy pełne gwiazd. Nim zgasną ognie, co płoną ciągle w nas. Zatańczmy jeszcze raz" - napisała piosenkarka.

Doda pokaże kulisy swojego życia. W najnowszym programie zrobi prawdziwe show

Ekipa Polsatu będzie towarzyszyła Dodzie w jej codziennym życiu. Gwiazda właśnie szykuje się do trasy koncertowej, która ma być jej ostatnią. Z tego względu Rabczewska zdecydowała, że musi stworzyć niezapomniane widowisko, podsumowujące jej karierę sceniczną. Już 4 września premiera jej programu - "Doda. Dream Show", której wprost nie możemy się doczekać. Widzowie będą mogli dostrzec niuanse jej życia zawodowego, ale również prywatnego.

Zobacz też:

Doda podczas koncertu TVP przeżyła prawdziwy koszmar. Zrelacjonowała każdy szczegół

Pachut ignoruje hejterów. Wymowny gest po rozstaniu z Dodą

Ledwie Dominika rzuciła Hakiela, a tu takie pilne wieści o Cichopek. Poruszenie na całą Polskę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy