Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda ma zakaz wstępu do TVN!

Po objęciu władzy przez Jacka Kurskiego w TVP Doda (32 l.) znowu jest mile widziana w gmachu przy Woronicza. Zakaz wstępu ma za to do stacji TVN.

To wynik konfliktu z prezenterką Agnieszką Szulim, która za pośrednictwem swojego programu "Na językach" poinformowała opinię publiczną, że ojciec Dody ma nieślubne dziecko.

Reklama

Do TVN zaproszona została także kochanka Pawła Rabczewskiego, udzielając obszernego wywiadu, w którym wyznała, że wraz z córką Pauliną żyje w skrajnym ubóstwie, a słynny sportowiec i radny Ciechanowa nie poczuwa się do obowiązku, by pomóc swojej młodszej córce.

Sprawa swój finał znalazła najpierw w łazience chorzowskiego klubu, gdzie Doda i Agnieszka spotkały się oko w oko (Szulim z konfrontacji wyszła podrapana i obolała), później na sali sądowej.

Sąd Apelacyjny uchylił jednak decyzję sądu I instancji, który skazywał Dodę na pół roku prac społecznych, i umorzył sprawę o naruszenie nietykalności cielesnej Agnieszki Szulim. Doda przeszła więc do ataku i zażądała od dziennikarki miliona złotych zadośćuczynienia, twierdząc, że przez nią jej mamę "zaatakował nowotwór".

W programie "20 m2 Łukasza" Rabczewska potwierdza, że od całej afery nie jest już zapraszana do TVN.

"W tle tej sprawy rozgrywał się dramat mojej rodziny. Widziałam łzy mojej matki, chorobę i straszne rzeczy, które działy się w moim domu. Mało mnie to bawiło" - mówi, tłumacząc, że przegrana przez Szulim sprawa powinna być nauczką dla osób szukających sensacji.

"Mam nadzieję, że osoby pracujące w telewizji wyciągnęły pewne wnioski, że będą już wiedzieć, iż są pewne tematy tabu i nie można się śmiać z czyjegoś chorego kręgosłupa, ludzi niepełnosprawnych, z ułomności, rodziców i z rodziny" - podkreśla Doda, dodając, że ze zdrowiem mamy jest już wszystko w porządku. "Wspieram moich rodziców i wszystkie ich wybryki biorę na klatę" - kończy temat.

O kochance ojca, przyrodniej siostrze i innych rodzinnych sprawach nie chce rozmawiać.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje