Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Siostra Dody Paulina Zmudczyńska-Rabczewska ma apetyt na karierę. Została blogerką!

Paulina Zmudczyńska-Rabczewska (14 l.), przyrodnia siostra Dody, ruszyła z blogiem tematycznym.

O 14-latce, córce Pawła Rabczewskiego, radnego Ciechanowa, ze związku ze swoją pracownicą Małgorzatą Zmudczyńską, usłyszeliśmy na początku 2013 roku.

Reklama

Dziewczyna deklarowała wówczas, że chce zbliżyć się do znanej siostry i nieco ją poznać - wcześniej była bowiem jej wielką fanką, zbierała artykuły i słuchała jej piosenek.

Piosenkarka jednak odcięła się od niej, pisząc, że nie pomoże jej finansowo, gdyż jej matka "rozkładając nogi, nie myślała o tym, że niszczy czyjąś rodzinę".

Dziś Paulinie marzy się kariera w show-biznesie. Zrobiła nawet w tym kierunku pierwszy krok i wraz z przyjacielem Patrykiem Nowickim wystartowała z blogiem modowym "highshe".

Jak pisze, "w dzieciństwie marzyła o karierze sławnej aktorki, natomiast dzisiaj chciałaby zostać stylistką".

"Jest zwyczajną nastolatką pasjonującą się modą oraz sportem. Po ukończeniu szkoły planuję wyjechać ze swojego rodzinnego miasta i dążyć do realizowania swoich planów i zainteresowań" - czytamy na blogu.

Jej kolega z kolei to uczeń technikum o profilu informatycznym i przyszły projektant wnętrz. "Czuje się dobrze zarówno w roli modela, jak i fotografa. Jego największym marzeniem jest wyjazd do Nowego Yorku".Dowiedz się więcej na temat: Paulina Zmudczyńska-Rabczewska | Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje