Reklama
Reklama

Doda jest zakochana? Fani już wiedzą, kim może być ten mężczyzna

Doda (38 l.) wybrała już kandydatów do półfinału swojego show "Doda. 12 kroków do miłości". Jak na razie na prowadzenie wysunął się przystojny Stefan (38 l.) z Niemiec. Jednak na ostatniej relacji Dody na Instagramie można było zauważyć, że w jej życiu pojawił się ktoś jeszcze. Wierni fani piosenkarki już wiedzą, kim może być ten mężczyzna.

Doda kończy swój ciężki etap w życiu, biorąc udział w show "Doda. 12 kroków do miłości", a także wydając płytę "Aquaria". Wydawało się, że w programie znajdzie się kilku mężczyzn, którzy zauroczą Dodę. Tych jednak okazało się zbyt mało. Fani od dawna podejrzewali, że Dorota jest zakochana w zupełnie kimś innym.

Doda już ma faceta? Zdradził ją jeden szczegół.

Obecnie Doda jest skupiona nie tylko na show Polsatu, ale też na promocji płyty "Aquaria", która odbędzie się już jutro, 21 października! Wokalistka postanowiła pochwalić się złotą płytą, której status otrzymała piosenka "Melodia Ta" (posłuchaj!). Gorące emocje zrelacjonowała na Instagramie.

Reklama

I to właśnie tam czujni fani zauważyli, że na obudowie telefonu Dody jest zdjęcie... pary! Widać na nim zdjęcie Dody i przystojnego, postawnego mężczyznę. Obserwatorzy z najostrzejszym wzrokiem dostrzegli, że mężczyzna ma na plecach tatuaże. 

Powstaje zatem pytanie: czy jest to Stefan, czy może Dariusz Pachut, z którym Doda spotykała się do marca 2022?

Doda jest zakochana? Czy to Stefan z programu "Doda. 12 kroków do miłości"?

Przypomnijmy, że dopiero na 11 randce pojawił się mężczyzna, który sprawił, że Doda zaniemówiła. Był to przystojny, barczysty i dżentelmeński Stefan z Niemiec. Dorota od razu robiła do niego maślane oczy, a nawet dźgała go po brzuchu, żeby wyczuć mięśnie brzucha.

Stefan tak bardzo spodobał się Dodzie, że aż z wypiekami na twarzy opowiadała o nim psychologowi, Leszkowi Mellibrudzie.

"Wszystko mi się w nim podoba! Wysportowana sylwetka, piękny uśmiech, duże dłonie, ładne błyszczące oczy, ładna buzia, proporcjonalne ciało, ciepłe spojrzenie. Czuły, opiekuńczy. Fajny chłopak" - wyznała psychologowi wokalistka.

Czy to Stefan zagościł na obudowie telefonu Dody? Pewnie niedługo się przekonamy.

Doda jest w związku z Dariuszem Pachutem (byłym facetem Doroty Gardias)?

O tym, że Doda spotyka się z Dariuszem Pachutem plotkowano od dawna. Biorąc pod uwagę, że jest on wysportowany, wysoki, przystojny i ma ładne uzębienie (taki warunek Doda stawiała kandydatom show), to można powiedzieć, że byliby dla siebie stworzeni.

Kim jest Dariusz Pachut? Oprócz bycia byłym partnerem Doroty Gardias, to sportowiec, ratownik medyczny i instruktor strzelania. Na swoim Instagramie @dariuszpachut ma wiele zdjęć polubionych przez Dodę (zwłaszcza tych, na których jest bez koszulki).

Sesja zdjęciowa do złudzenia przypomina tą, którą wykonywał znany fotograf Britney Spears

Czyżby tak długo Doda ukrywała swoją prawdziwą miłość?

Zobacz też:

Doda dyskwalifikuje kandydata przez jego zęby: "Matka Teresa Ortodontka"

Doda rozpłakała się na nagraniu. "Nie mogę w to uwierzyć"

"Doda, co Niemca nie chciała", ale się przekonała! "Jestem go głodna"

Doda dogada się z Niemcem Stefanem? "Jestem z Polski i nienawidzę zasad"

Próbują wykorzystać Dodę dla "pięciu minut sławy"

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy