Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda i Sablewska znowu razem?

Kiepskie wyniki sprzedaży nowej płyty, spadek zainteresowania osobą Dody - mama wokalistki, Wanda Rabczewska, chce by Maja pomogła jej córce wrócić na szczyt.

Jak ustalił "Super Express", pomysł jest spektakularny. Sprzeciwia się mu jednak brat skandalistki, Rafał, dotąd odpowiedzialny za organizację koncertów.

Reklama

Przypomnijmy, że panie rozstały się w 2009 roku w atmosferze skandalu. Mimo to, w wielu wywiadach jurorka "X Factora" podkreślała, że ma do Doroty wielki sentyment.

"Z Dodą pracowało się strasznie, czasem ekstremalnie. Nie jest łatwo z nią pracować, ale muszę powiedzieć, że lubiłam tę pracę" - przyznała. Tłumaczyła jednak, że była to pierwsza i ostatnia artystka, z którą się zaprzyjaźniła.

Ta dla Sablewskiej nie była tak łaskawa. W rozmowie z "Faktem" określiła ją jako "perfidną, zakłamaną osobę, która świetnie gra mediami". W "Super Expressie" na jej temat wypowiedziała się jeszcze dosadniej:

"Mogłaby być sobą i powiedzieć: Dzięki Dodzie, dzięki Edycie i Marinie. Wylansowałam się na was, trochę was wydoiłam i oszukałam, ale dzięki temu jestem tu, gdzie jestem, bo takie są moje marzenia, a teraz po prostu spadam".

Czy po czymś takim można jeszcze razem pracować? W show-biznesie wszystko jest możliwe...

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje