Reklama
Reklama

Doda i Pachut na sensacyjnej fotografii. Co wydarzyło się po koncercie na Narodowym?

Koncert "Roztańczony PGE Narodowy", kończący trasę TVP3 "Roztańczona Polska", zgromadził wiele znanych twarzy. A jednak jak zwykle to Doda jest po tym wydarzeniu na szpaltach wszystkich portali plotkarskich. Zwłaszcza że po występie w jej towarzystwie zauważono Dariusza Pachuta!


Doda zrobiła show na Stadionie Narodowym. Co było potem?

Podczas niedzielnego koncertu na Stadionie Narodowym Doda wykonała dwa utwory. Najpierw zaśpiewała piosenkę "Melodia ta", co wzbudziło ogromny entuzjazm wśród fanów. Następnie wraz ze Smolastym wykonała jeden z największych hitów minionego lata "Nim zajdzie słońce". Było to pierwsze wspólne wykonanie tego utworu na żywo i wywołało wielki aplauz wśród zgromadzonych fanów.

Reklama

Ubrana w olśniewający niebieski strój złożony z minispódniczki, topu i narzutki, Doda z pewnością przyciągała wzrok wielu osób. Dodatkowo długie kozaki i finezyjne warkocze, sprawiły, że jej kreacja zapadła jak zwykle w pamięć. Jedyny problem w tym, że nie wszystko to mogli zobaczyć widzowie TVP. Fani Dody szybko wyrazili z tego powodu wściekłość i obwinili o całą sytuację Telewizję Polską.

Doda i Dariusz Pachut znowu razem? To nie były plotki o spotkaniu

Koncert miał również swoją zaskakującą historię, która wydarzyła się za kulisami. Jednym z niespodziewanych bohaterów tych kuluarowych wydarzeń był Dariusz Pachut. W jednym z uchwyconych przez fotografa momentów, Doda i Pachut byli widziani razem, prawdopodobnie po zakończeniu koncertu. Na udostępnionej fotografii udawali się razem do samochodu. Czy towarzyszył jej podczas całego wydarzenia, czy może spotkali się później? Szczegóły ich spotkania pozostają tajemnicą.

Rozstanie Pachuta i Dody

Sprawa jest niezwykle ciekawa, ponieważ Doda i Pachut mieli rozstać się jakiś czas temu. Jeszcze w lipcu publikowali wspólne relacje na Instagramie, aż nagle przestali w ogóle obserwować swoje profile. Ponadto skasowali wszystkie wspólne zdjęcia. Co takiego mogło się między nimi wydarzyć, że zdecydowali się na tak radykalne kroki? Do sprawy odniósł się oficjalnie Darek, a następnie również sama Dorota Rabczewska. Jakie wnioski waszym zdaniem możemy teraz wyciągnąć po koncercie "Roztańczony PGE Narodowy"?

Zobacz też:

Polskie siatkarki świętowały zwycięstwo, śpiewając piosenkę Dody. Gwiazda zareagowała błyskawicznie

Doda mocno skomentowała sprawę "romansu" Chylińskiej. Jej słowa zaniepokoiły fanów

Koniec domysłów. Syn Steczkowskiej obnaża prawdę o Dodzie

Doda komentuje sprawę związku Agnieszki Chylińskiej i Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dariusz Pachut
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy