Reklama
Reklama

Derpieński wbiła szpilę Dodzie. Ta oddała jej z podwójną mocą

Zdaniem kontrowersyjnej celebrytki Caroline Derpieński, Doda nie miałaby żadnych szans na zrobienie kariery w USA. Rabczewska postanowiła odpowiedzieć Caroline w jednym z wywiadów, nie pozostawiła na niej suchej nitki.

W ostatnim czasie Caroline Derpieński jest jedną z najgorętszych postaci polskiego show biznesu. O kobiecie zrobiło się głośno przez jej kontrowersyjne wypowiedzi. Powiedziała między innymi, że nie wyjdzie z domu ubrana w stylizacji wartej mniej niż 50 tys. dolarów. Celebrytka popadła także w konflikt z Katarzyną Nosowską. Poszło o nagranie Nosowskiej, w którym miała parodiować Derpieński.

Reklama

Derpieński zaatakowała Dodę. Niewiarygodne, co jej odpowiedziała

Śmiało można powiedzieć, że Derpieński znalazła sobie nowe hobby jakim jest atakowanie polskich gwiazd. Ostatnio ostro wypowiedziała się o Julii Wieniawie, stwierdzając, że młoda polska aktorka jest już przeżytkiem. 

Teraz dostało się także Dodzie. Derpieński stwierdziła, że Doda nie zrobiłaby kariery w Stanach Zjednoczonych. 

"W Stanach Zjednoczonych musisz mieć za sobą ludzi, którzy mają za sobą ogromne miliony i miliardy, albo znanych rodziców albo wiele, wiele lat pracować na swój wizerunek, zaczynając od zera, więc moim zdaniem w USA by jej się nie udało" - powiedziała Derpieński.

W rozmowie z portalem shownews.pl Doda postanowiła krótko, ale wymownie skomentować słowa Derpieński. 

"W ogóle na ten temat nie myślałam, żeby robić karierę w Stanach Zjednoczonych, więc co mnie to obchodzi?" - powiedziała Rabczewska.

Zobacz też:

RADOSNE WIEŚCI z domu Cichopek i Kurzajewskiego. Spływają gratulacje z CAŁEJ POLSKI!

Co za wpadka Magdy Gessler. Mieszkańcy tego miasta jej nie wybaczą

Maciej Musiał w mocnych słowach o Karolaku. "Nie mogłem na niego patrzeć"

Maffashion jako Barbie rozwścieczyła fanów. Musiała gasić aferę w komentarzach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Caroline Derpieński
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy