Reklama
Reklama

Derpieński atakuje Wieniawę. "To już jest przeżytek"

Caroline Derpieński nie przestaje szokować i wywoływać skandali. Tym razem celebrytka wzięła sobie na celownik Julię Wieniawę. W mocnych słowach wypowiedziała się o aktorce wywołując prawdziwą burzę.

W ostatnim czasie Caroline Derpieński jest jedną z najgorętszych postaci polskiego show biznesu. O kobiecie zrobiło się głośno przez jej kontrowersyjne wypowiedzi. Powiedziała między innymi, że nie wyjdzie z domu ubrana w stylizacji wartej mniej niż 50 tys. dolarów. Celebrytka popadła także w konflikt z Katarzyną Nosowską. Poszło o nagranie Nosowskiej, w którym miała parodiować Derpieński.

Reklama

Modelka wyznała, że pozywa firmę, którą podczas materiału reklamowała Nosowska i żąda 50 milionów złotych odszkodowania. Po tym skandalu spora część celebrytów stanęła po stronie Nosowskiej.

Derpieński atakuje Wieniawę: "To już jest przeżytek"

Derpieński postanowiła zadrzeć także z Julią Wieniawą, jak wyznała Super Expressowi, obecnie czuje się największą gwiazdą polskiego show-biznesu. Jak twierdzi, cieszy się większą popularnością niż Julia Wieniawa.

"Julia Wieniawa to już jest przeżytek. Tego już było za dużo, i to już się nie sprzedaje. Może jeszcze trochę się klika, ale ja, gdybym ją spotkała na evencie, to jestem tak wysoka, bo mam prawie 180, więc chyba bym jej nie zauważyła" - powiedziała złośliwie Derpieński. 

Zobacz też:

Co za wpadka Pazury. Niewiarygodne, co powiedział o byłej żonie. Nie wiedział, że jest na antenie

Fanów zaskoczyły stopy Herbuś. Nie do wiary, co miała na nogach w upalny dzień

Katarzyna Cichopek zaliczyła niezłą wpadkę. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Caroline Derpieński | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy