Reklama
Reklama

Deląg już wciągnęła narzeczoną brata w kabałę!

Dorota Deląg od lat jest wyznawczynią magicznych właściwości czerwonej nitki. Właśnie swoją fascynacją zaraziła dziewczynę Pawła - Emmę.

Ostatni wspólny weekend Doroty, Pawła i Emmy był dość szczególny, bo w całości poświęcony kabale.

"W jednym z podwarszawskich pensjonatów na dorocznej imprezie spotkały się osoby, które wyznają tę filozofię, a także najwięksi guru kabały w Polsce" - zdradza "Na Żywo" jeden z uczestników.

Na wyjazd całej trójki naciskała oczywiście Dorota, która od lat próbuje do tej filozofii przekonać opornego brata. O wiele łatwiej poszło jej z jego nową narzeczoną Emmą Kiworkową-Rączkowską.

"Emma zainteresowała się kabałą pod wpływem Doroty. One świetnie się rozumieją. Ta ich bliska relacja ułatwiła też niedawne zbliżenie pary" - zdradza znajoma aktora.

Reklama

Rzeczywiście, aktor i piękna pani stomatolog znów są razem i pozują do zdjęć na oficjalnych premierach, choć kilka miesięcy temu zerwali i wydawało się, że to ostateczny koniec ich związku. Od początku nie należał on do najłatwiejszych. Kiedy Paweł pierwszy raz

zapukał z bolącym zębem do jej gabinetu, ona była mężatką z dwójką dzieci. Dentystka nie potrafiła jednak oprzeć się urokowi aktora. Niewiele później zaczęli oficjalnie pojawiać się, jako para.

Ich związek był dość burzliwy. Kilkukrotnie się rozstawali, aby ponownie do siebie wrócić. Niedawno Emma rozwiodła się z mężem. Teraz wydaje się, że ich miłości już nic nie zagrozi.

Czy mistyka i czerwona nitka w tym pomogą? Dorota jest święcie przekonana, że tak. 


Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Deląg | Paweł Deląg | Emma Kiworkowa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy