Reklama
Reklama

Dawno niewidziani Urbańska i Józefowicz ucinają plotki! To koniec domysłów

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od lat tworzą udane małżeństwo. Plotki o rzekomych kryzysach w ich związku nieustannie pojawiają się w mediach, ale para zdaje się nimi nie przejmować. Nie komentują doniesień, tylko zajmują się sobą i swoim życiem, którego prywatność jest dla nich bardzo ważna. Czasem jednak uchylą rąbka tajemnicy i pokażą kadry ze swoich urlopowych wyjazdów.

Urbańska i Józefowicz od lat w polskim show-biznesie

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz tworzą zgrany artystyczny duet. On jest choreografem, aktorem, scenarzystą i reżyserem od lat związanym z Teatrem "Studio Buffo". Ona kobietą wielu talentów: piosenkarka, tancerka, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa, a nawet prezenterka telewizyjna. Mimo to, od lat uznaje się ją za najbardziej niedocenioną polską artystkę. 

Choć Urbańska ma wielki talent, to nie został on jeszcze odpowiednio wykorzystany. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowała m.in. w programie "Mask Singer", który wygrała! Jej nazwisko było wymieniane również przy okazji premiery filmu "365 dni", który powstał na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Jednak rola, jaką tam odegrała, nie przysporzyła jej pozytywnych recenzji. 

Reklama

Co jakiś czas na rynku pojawia się jej nowa płyta lub singiel, ale nie zdobywają one popularności. Częściej mówi się o jej teledyskach, w których występuje skąpo ubrana lub w objęciach obcego mężczyzny.

Tabloidy piszą o rzekomych kryzysach w małżeństwie Urbańskiej i Józefowicza

Józefowicz, o 18 lat straszy od Urbańskiej, stroni od mediów społecznościowych i tabloidów. Te z kolei często publikują informacje o kryzysie w ich związku lub wręcz o końcu ich małżeństwa. Para konsekwentnie nie komentuje doniesień.

Poznali się, gdy Natasza miała zaledwie 14 lat. Wtedy starała się o rolę w musicalu "Metro" w Teatrze "Studio Buffo". Niestety nie otrzymała jej, ponieważ była zbyt młoda. Artystka nie odpuściła swoich marzeń i ponownie pokazała się na castingu, gdy spełniała wymogi regulaminu. 

To był początek jej kariery. Po latach mówiła w wywiadach, że od zawsze podkochiwała się w Januszu, ale nigdy nie przypuszczała, że kiedyś zostanie jego żoną! Różnica wieku pomiędzy partnerami powodowała, że nie wróżono im happy endu. A jednak, już niedługo będą świętować 15. rocznicę ślubu! Doczekali się także córki, 13-letniej już Kaliny.

Urbańska pokazała kadry ze wspólnego wyjazdu na narty

Urbańska jest aktywna w mediach społecznościowych i zamieszcza w nich wiele materiałów promujących jej bieżące projekty. Czasem pokaże także kadry z ich życia prywatnego. Tym razem pochwaliła się wspólnym wyjazdem na narty. Zdjęcie zakochanych małżonków zrobiło na Instagramie furorę. "Kto kocha narty tak jak i my?" - zapytała fanów artystka i po raz kolejny udowodniła, że ich związek ma się naprawdę dobrze.

"Józefowicz im starszy, tym przystojniejszy. Ma facet to coś w sobie",

"Uwielbiam Was i Wasze dokonania",

"Bardzo ładny duet",

"No nareszcie razem" - piszą pod postem internauci.

***

Zobacz także:

Natasza Urbańska pokazała córkę. 13-latka ma kolczyk w nosie

Natasza Urbańska pozuje w uwodzicielskich koronkach. Biust na wierzchu

Natasza Urbańska potwierdziła krążące plotki o jej córce! A jednak to prawda o Kalinie Józefowicz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama