Reklama
Reklama

Natasza Urbańska kończy dzisiaj 45 lat. Jak się zmieniła i dlaczego nie lubią jej w Polsce?

Natasza Urbańska kończy dzisiaj 45 lat. Podopieczna, a później ukochana żona, Janusza Józefowicza zaczynała karierę w warszawskim teatrze Buffo. Nie da się zaprzeczyć, że jest piękna i wszechstronnie utalentowana. Dlaczego Polacy nie potrafią się do niej przekonać?

Natasza Urbańska kończy dzisiaj 45 lat, a jej kariera trwa już trzecią dekadę. Aktorka przez wiele lat trenowała gimnastykę artystyczną, a jej trenerką była Irina Lortkipanidze.

Wszechstronna gwiazda ma na swoim koncie udział w musicalach, programach i serialach telewizyjnych oraz wydane piosenki i teledyski. Teraz spełnia się również jako szczęśliwa żona i matka.

Natasza Urbańska: od uczennicy Józefowicza po bizneswoman

Jako czternastolatka przyszła na casting do musicalu "Metro" w warszawskim teatrze Buffo. To był przypadek, gdyż chciała jedynie trzymać kciuki za koleżankę. Chociaż poszło jej świetnie, to pojawiła się bariera wiekowa.

Reklama

Wkrótce jednak trafiła na deski teatru jako tancerka w spektaklu "Do grającej szafy grosik wrzuć" i jej kariera nabrała rozpędu. Widzowie mogli oglądać ją również w serialu telewizyjnym "Fala zbrodni" oraz licznych programach, takich jak "Bitwa na głosy" czy "Jak oni śpiewają"

Jej talent dostrzegł też Jerzy Hoffman, który zaangażował aktorkę do produkcji "1920 Bitwa Warszawska". W 2020 roku gwiazda wystąpiła w filmie erotycznym "365 dni".

Natasza wzięła udział w 10. edycji "Tańca z gwiazdami", a jej tanecznym partnerem był debiutujący Jan Kliment. Zajęli drugie miejsce, przegrywając w finale z Anną Muchą. W tym roku Urbańska zwyciężyła za to w programie muzycznym "Mask Singer".

Ze względu na urodę oraz wszechstronne talenty nie jest zbyt lubiana w Polsce, zwłaszcza przez kobiety. Jej muzyka, mimo że idąca za najnowszymi trendami, nie była łaskawie przyjęta przez słuchaczy. 

Jej kontrowersyjny utwór "Rolowanie" doczekał się nawet wielu parodii, a na artystkę spadła potężna fala hejtu.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz: historia miłości

W 2008 roku Natasza wyszła za dyrektora Teatru Studio Buffo, Janusza Józefowicza. Mimo sporej różnicy wieku (dzieliło ich 20 lat) parę połączyło gorące uczucie. 

Jeszcze w tym samym roku na świat przyszła ich córka, Kalina. Rodzina zamieszkała w dworku "Emilin" w Jajkowicach pod Grójcem.

Okazuje się, że dziewczyna powoli stawia już pierwsze kroki na scenie. Czyżby zamierzała iść w ślady sławnej mamy?

Życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Córka Nataszy Urbańskiej idzie w ślady sławnej mamy? "Jest silna psychicznie, bo jest córką reżysera"

Anna Popek przykuła uwagę na czerwonym dywanie. To sukienka czy pidżama?

Kayah zbojkotowana przez fotoreporterów w Sopocie? Menedżerka zabrała głos

Kreacje gwiazd na Top of the Top Sopot Festival 2022. Kayah, Paulina Krupińska, Woźniak-Starak

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy