Reklama
Reklama

Dariusz z "Rolnik szuka żony" tak potraktował Nicolę na imprezie. Niepokojące wieści zaraz przed finałem

Finał "Rolnik szuka żony" już 10 grudnia. Zanim jednak widzowie będą mogli zapoznać się z najnowszym materiałem, internautów doszły słuchy na temat suchej relacji Nicoli i Darka. Podobno podczas jednej z imprez unikali się jak ognia. Zamieszanie zostało już przez rolnika skomentowane. Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

Finał 10. edycji "Rolnik szuka żony" już w niedzielę

Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony" już 10 grudnia. Nagrano go w pięknej scenerii Kazimierza nad Wisłą. Ku zdziwieniu, jeszcze przed jego emisją, nieco światła na sytuację rzuciła andrzejkowa impreza. Przyjęcie dla byłych oraz obecnych uczestników zrobiło furorę w sieci i było powodem ogromnego zamieszania...

Na publikowanych w sieci fotografiach ze spotkania nie brakuje wszystkich - mniej i bardziej kontrowersyjnych uczestników ostatnich edycji. Jak jednak dowiedziała się Plejada, w oczy szczególnie rzucało się zachowanie Dariusza, który szerokim łukiem omijał Nicolę. Zakochani mieli wręcz "unikać się jak ognia".

Reklama

"Rolnik szuka żony". Nicola i Darek unikają się?

"Nicola i Darek przyjechali na zlot rolników, jednak unikali się jak ognia. Widać było, że między nimi nie dzieje się najlepiej. [...] Nicola robiła sobie zdjęcia ze wszystkimi, tylko nie z Darkiem. Jest zniesmaczona jego zachowaniem i tekstami na imprezie. Rolnik pokazał się z jeszcze gorszej strony niż w telewizji. Na oczach Nicoli podrywał inną dziewczynę, a potem z nią zniknął" - zdradził im jeden z uczestników imprezy.

Ponoć po programie zakochani spędzili ze sobą dwa tygodnie, ale... nie zaiskrzyło. Według informatora Plejady mężczyzna miał zerwać relację w nieco niecodzienny sposób, bo SMS-em.

W tej sytuacji wspomniane źródło poprosiło Dariusza o komentarz. Czy faktycznie sytuacja między byłymi partnerami jest napięta?

"Nie będę komentował, nie życzę sobie pisania bzdur na mój temat" - krótko odpowiedział rolnik.

"Rolnik szuka żony". Zwiastun finałowego odcinka budzi emocje

Stacja wypuściła do sieci zwiastuny najbliższego, ostatniego już odcinka. Najwięcej emocji wywołały sceny przedstawiające randkę Nicoli i Darka. Internauci uznali bowiem ich randkę za wyjątkowo... niezręczną. Nie pomogła romantyczna aranżacja, odpowiedni klimat i świece.

W zwiastunie możemy zaobserwować Nicolę próbującą się zbliżyć do partnera, który pozostaje nieczuły na jej próby. Mężczyzna wydaje się twardo stąpać po ziemi i zwraca większą uwagę na to, żeby dziewczyna najpierw uporządkowała swoje sprawy zawodowe. Nicola nie przeszła obok tego obojętnie. W zapowiedzi podkreśliła, że chce zmienić pracę, ale musi wiedzieć, na czym stoi.

"Gdyby mi powiedział, że jest zdecydowany na mnie, to ja bym to wszystko rzuciła. Bo ja właśnie taka jestem" - mówiła.

Nicola zastanawiała się także, jak potoczy się ich życie i czy przyjdą razem na podsumowanie. Darek podsumował to oschle słowami: "Na pewno się spotkamy".

Czytaj też:

Rozczarował Agnieszkę z "Rolnika", a teraz wyszło, z kim się spotykał. To znana gwiazda

Nagłe poruszenie wokół gwiazdy TVP. Manowska odpowiada na oskarżenia zza kulis "Rolnika"

Pilne wieści o Manowskiej. Wcześniej nigdy tego nie robiła. To zapowiedź końca przygody z TVP?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy