Reklama
Reklama

Dariusz Szpakowski zaskoczył na imprezie. Na ściance pojawił się ze znaną ukochaną

W miniony weekend miało miejsce 30-lecie formacji "Tercet czyli Kwartet". Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych osób z polskiego show-biznesu. Na ściankę zawitał dawno niewidziany Dariusz Szpakowski z ukochaną. Jego wybranka jest bardzo znaną aktorką.

Dariusz Szpakowski pojawił się na branżowej imprezie

Dariusz Szpakowski, choć obecnych jest w polskich mediach od wielu lat, to niezbyt często pojawia się na branżowych imprezach czy rautach. Niedawno jednak mężczyzna zrobił wyjątek. Sportowy komentator w niedzielny wieczór pojawił się na 30-leciu formacji "Tercet czyli Kwartet".

Na imprezę odbywającą się w Teatrze 6. Piętro nie przybył jednak sam. Na miejsce przyszedł z żoną.

Zobacz też: Dariusz Szpakowski się wściekł. Nie z nim takie numery

Reklama

Dariusz Szpakowski pozuje z żoną na imprezie

Dariusz Szpakowski został przyłapany przez fotoreporterów z Grażyną Strachotą-Szpakowską. Kobieta świetnie czuła się przed obiektywami fotografów. Żona komentatora sportowego nie jest bowiem anonimowa, jako aktorka zagrała bowiem w wielu znanych produkcjach.

Popularna aktorka na wydarzenie wybrała kolorową sukienkę oraz czarne pantofle. Jej mąż z kolei pojawił się w niebieskich jeansach i marynarce w podobnym kolorze.

Dariusz Szpakowski i Grażyna Strachota-Szpakowska - historia miłości

Dariusz Szpakowski pierwszy raz przyszłą żonę zobaczył w telewizyjnej charakteryzatorni w latach 80. Zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Kobieta zagadnęła go, jak poszło łyżwiarce Kartherinie Witt, którą bardzo ceniła. Dziennikarz wtedy jednak bardzo się spieszył, więc zdawkowo rzucił, że dobrze.

Szpakowski po jakimś czasie wybrał się do teatru "Ateneum" na spektakl "Brel" - wybór piosenek słynnego barda w tłumaczeniu Młynarskiego. Śpiewała w nim Grażyna Strachota.

Z Dariuszem Grażyna spotkała się następnym razem w kolejce do wyciągu narciarskiego na Kasprowy Wierch. Aktorka była wtedy w górach, by nauczyć się jeździć na nartach. Gdy Szpakowski zobaczył, że nie idzie jej zbyt dobrze, zaproponował, że udzieli jej paru lekcji. Para poszła później do restauracji - tak zaczęła się ich miłość.

Szpakowski i Strachota są w szczęśliwym związku już ponad 30 lat, jednak niezbyt często chodzą wspólnie na show-biznesowe imprezy. Komentator i aktorka w małżeństwie doczekali się dwóch córek: Julii oraz Gabrieli.

Zobacz też:

Ulubieniec widzów kończy 60 lat. Tak uczcił swoje urodziny

Dariusz z "Sanatorium" dopiero co wziął ślub, a tu takie wieści o podróży poślubnej

Torbicka i Loska niezwykle rozradowane. Spływają gratulacjepomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dariusz Szpakowski | Grażyna Strachota
Reklama
Reklama
Reklama