Reklama
Reklama

Danuta Holecka znowu odkleiła się od rzeczywistości. Gwiazda TVP wyśmiana przez internautów

Danuta Holecka (54 l.) to jedna z najbardziej znanych dziennikarek TVP. Gwiazda "Wiadomości" podczas koncertu piosenki wojskowej państwa NATO, postanowiła przeprowadzić dość specyficzny wywiad z Mariuszem Błaszczakiem. Dziennikarkę chyba poniosły emocje.

Danuta Holecka od lat prowadzi w TVP "Wiadomości". 54-latka największą karierę zrobiła jednak, kiedy stacją "zaopiekowali" się politycy Prawa i Sprawiedliwości. Jak wiadomo, Holecka ma doskonały kontakt z Jackiem Kurskim, który jest prezesem TVP.

54-letnia dziennikarka przeprowadziła niedawno "wywiad" z Mariuszem Błaszczakiem. Ich rozmowa z pewnością przejdzie do historii.

Reklama

Danuta Holecka "popłynęła" w wywiadzie z Błaszczakiem

W sieci pojawiło się nagranie rozmowy Holeckiej i Błaszczaka. Prowadząca "Wiadomości" chyba zapomniała, że to ona powinna zadawać pytania, a jej gość powinien na nie odpowiadać. Wyszedł więc z tego dość pokraczny "wywiad", w którym Danuta postanowiła wychwalić polskie wojska.

Holecka ewidentnie się nie popisała. Gwiazda "Wiadomości" już stała się pośmiewiskiem fanów. Internauci słusznie uznali, że 54-latka zadała pytanie i sama na nie odpowiedziała.

"Fantastyczny dowód na to, że w 30 sekund można obficie przedstawić materiał do analizy pt. 'Jak nie być dziennikarzem'. Dopełnienie tyrady Pani Danusi ze strony Pana Błaszczaka (bo to nie odpowiedź, a kontynuacja) również wyborne!"

"Danusia prawie zapomniała tekstu ze scenariusza pod tę ustawkę"

"Ale pani redaktor docisnęła ministra" - pisali internauci na Twitterze.

Ile miesięcznie zarabia Danuta Holecka?

Danuta Holecka oraz zarząd TVP nie ujawniają zarobków swoich pracowników. Jak się jednak okazuje, kwoty o których mówi się w branży, są dość zawrotne. Według medialnych doniesień może to być nie mniej niż 40 tysięcy złotych miesięcznie. Gwiazda "Wiadomości" otrzymuje również dodatki i premie okolicznościowe. Robi się więc z tego jeszcze większa kwota.

Jak Danuta Holecka znalazła się w TVP?

Danuta Holecka trafiła do telewizji publicznej w 1993 roku, po wygraniu konkursu na prezentera TVP. Na początku kariery przygotowywała relacje z obrad Senatu. Niedługo potem zaczęła prowadzić poranne i popołudniowe wydania "Wiadomości" w TVP1.

Od 1 maja 2019 roku pracuje na stanowisku szefa "Wiadomości" TVP1. Od 2016 roku była wielokrotnie oskarżana o stronniczy sposób prezentowania informacji w głównym wydaniu "Wiadomości".

Zobacz też:

Małgorzata Ostrowska atakuje Kurskiego i TVP. "Tuba propagandowa naszego rządu"

Olek Sikora nieźle odleciał. "Telewizja Polska jest ostoją polskości". Kurski będzie dumny

Jason Derulo nie płaci alimentów na syna. Była partnerka oskarża gwiazdę sylwestra TVP: "Zdradzał mnie, okłamywał i znieważał"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Holecka | Jacek Kurski | wpadki TVP | Mariusz Błaszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy